Про хід виконання Комплексної програми розвитку освіти Маневицького району на 2017-2020 роки

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

від  23.12.2019   № 47/18

   смт. Маневичі  

                                                                                   

Про хід виконання Комплексної

програми розвитку освіти Маневицького

району на 2017-2020  роки

 

Заслухавши інформацію в.о. начальника відділу освіти Маневицької райдержадміністрації Фурманчука В.В. "Про хід виконання Комплексної програми розвитку освіти Маневицького району на 2017-2020 роки",  відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму від 20.12.2019 № 35/2, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Фурманчука В.В. "Про хід виконання Комплексної програми розвитку освіти Маневицького району на 2017-2020 роки"  взяти до відома.

 2. Визнати роботу відділу освіти райдержадміністрації з питання реалізації Комплексної програми розвитку освіти Маневицького району на 2017-2020  роки послідовною і результативною, та такою, що дозволила забезпечити значне зростання  професійного рівня педагогічних працівників і престижу педагогічної професії,  покращення організації навчально-виховного процесу, позакласної і позаурочної роботи, здоров’я дітей, широке залучення учнівської молоді до активної участі у національно-культурному відродженні українського народу, розвитку традицій та національно-етнічних особливостей, формування у молоді почуття національної гідності, відродження історичної пам’яті, утвердження української ідеї, зміцнення матеріально-технічної та науково-методичної бази закладів освіти та впровадження енергозберігаючих технологій.

3. Відділу освіти Маневицької райдержадміністрації (В.В. Фурманчук) продовжити виконання Комплексної програми розвитку освіти Маневицького району на 2017-2020  роки, затвердженої рішенням Маневицької районної ради від 21.06.2017 № 20/13.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови райдержадміністрації (відповідно до функціонального спрямування) та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму.

 

Голова ради                                                                                     А.М.Мельник

 

Фурманчук 21173

 

 

 

ДолученняРозмір
dovidka.docx29.48 КБ