Про надання дозволу комунальному підприємству "Колківська районна лікарня" на передачу в оренду нерухомого майна

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 27.08.2019 № 55-р

 

Про надання дозволу комунальному

підприємству "Колківська районна лікарня"

на передачу в оренду нерухомого майна

 

Відповідно до пункту 18 частини 6 статті 55, частини 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 5, 9 Закону України  "Про оренду державного та комунального майна", Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006 №6/10, Положення про оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 16.02.2012 №13/19, розглянувши лист комунального підприємства "Колківська районна лікарня" від 21.08.2019 № 309:

 

1. Дозволити комунальному підприємству "Колківська районна лікарня" з метою розміщення аптечного пункту передати в оренду частину нерухомого  майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району, а саме: кабінет загальною площею  7,66 м², кабінет загальною площею  12,04 м², тамбур загальною площею 1,27 м², які розміщені в нежитловому корпусі консультативно-діагностичної поліклініки комунального підприємства "Колківська районна лікарня", що знаходиться за адресою: 44661, вул. Грушевського, 26, смт Колки, Маневицький район, Волинська область.

 

2. Директорові комунального підприємства "Колківська районна  лікарня"  забезпечити передачу в оренду майна, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження, у відповідності з вимогами Закону України "Про оренду державного та комунального майна" і відповідних рішень районної ради.

 

3. Розпорядження внести на розгляд чергової сесії для затвердження районною радою.

 

 

Голова ради                                                                                  А.М.Мельник

 

Регешук 21782