Про надання дозволу комунальному підприємству "Маневицька центральна районна лікарня" на продовження дії договору оренди нерухомого майна

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 26.06.2019 №-38р

 

Про надання дозволу комунальному підприємству

"Маневицька центральна районна  лікарня"

на продовження дії договору оренди нерухомого майна

 

Відповідно до пункту 18 частини 6 статті 55, частини 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 5, 9 Закону України  "Про оренду державного та комунального майна", Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006 №6/10, Положення про оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 16.02.2012 №13/19, розглянувши лист комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" від 06.06.2019 № 720/15-06/2-19:

 

 

1. Дозволити комунальному підприємству "Маневицька центральна районна лікарня" продовжити терміном на 35 місяців дію договору оренди нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району, частини приміщення другого поверху будівлі поліклініки (крім двох кімнат, що орендує Комунальна центральна районна аптека), загальною площею 1 148 м², що знаходиться за адресою: 44601, вул. Незалежності, 3, смт Маневичі, що передане комунальному підприємству "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" з метою розміщення кабінетів та створення робочих місць працівникам  центру.

 

2. Дозволити комунальному підприємству "Маневицька центральна районна лікарня" продовжити терміном на 35 місяців дію договору оренди нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району, частини приміщення на першому поверсі будівлі бувшої поліклініки, загальною площею 31,5 м², що знаходиться за адресою: 44601, вул. Незалежності, 5,  смт Маневичі, що передане Маневицькому районному  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою розміщення офісу.

 

3. Розпорядження внести на розгляд чергової сесії для затвердження районною радою.

 

Голова ради                                                                                  А.М.Мельник

 

Регешук 21782