Про надання дозволу комунальному підприємству "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на передачу в оренду нерухомого майна

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від 26.12.2018 № 66-р

 

Про надання дозволу комунальному

підприємству "Маневицький районний центр

первинної медико-санітарної допомоги"

на передачу в оренду нерухомого майна

 

Відповідно до пункту 18 частини 6 статті 55, частини 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 5, 9 Закону України  "Про оренду державного та комунального майна", Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006 №6/10, Положення про оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 16.02.2012 №13/19, розглянувши лист комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" від 11.12.2018 № 1078/01-10/2-18:

 

1. Дозволити комунальному підприємству "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" з метою розміщення відділення поштового зв’язку  передати Волинській дирекції ПАТ "Укрпошта" в оренду частину нерухомого майна загальною площею 50 м² в приміщенні Старочорторийської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яке знаходиться за адресою: 44636, вул. Сокола, 103, с. Старий Чорторийськ, Маневицький район, з орендною платою у розмірі 1 гривня за 1 м² в місяць.

 

2. Головному лікарю комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Самчук Т.М. забезпечити передачу в оренду майна, зазначеного в частині 1 цього розпорядження, у відповідності з вимогами Закону України "Про оренду державного та комунального майна" і відповідних рішень районної ради.

 

3. Розпорядження внести на розгляд чергової сесії для затвердження районною радою.

 

 

Голова ради                                                                                  А.М.Мельник

 

 

Регешук 21782