Про надання дозволу Маневицькій районній громадсько-політичній газеті "Нова доба" на передачу в оренду нерухомого майна

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від 13.02.2018 №7-р

 

Про надання дозволу Маневицькій районній

громадсько-політичній газеті "Нова доба"  

на передачу в оренду нерухомого майна

                                                                            

Відповідно до пункту 18 частини 6 статті 55, частини 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 5, 9 Закону України  "Про оренду державного та комунального  майна", Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006 №6/10, Положення про оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 16.03.2012 №13/19, розглянувши клопотання Маневицької районної громадсько-політичної газети "Нова доба" від 09.01.2018 №4:

 

1. Дозволити Маневицькій районній громадсько-політичній газеті "Нова доба" передати в оренду частину приміщення площею 23,49 м2, що є спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 14,  смт.Маневичі , з метою розміщення офісу.

 

2. Виконуючій обов’язки редактора Маневицької районної громадсько-політичної газети "Нова доба"  О.П.Бичковій забезпечити передачу в оренду майна, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження, у відповідності з вимогами Закону України "Про оренду державного та комунального майна" і відповідних рішень районної ради.

 

3. Розпорядження внести на розгляд чергової сесії для затвердження районною радою.

 

 

Голова ради                                                                            А.М.Мельник

 

 

Регешук 21782