Про надання приміщення для розташування постійного робочого місця помічника-консультанта народного депутата України Костанкевич І.М.

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від   23.12. 2019   №  47/11

   смт. Маневичі  

      

Про надання приміщення для розташування

постійного робочого місця помічника-консультанта

народного депутата України Костанкевич І.М.

 

Відповідно до статті 28 Закону України "Про статус народного депутата України",  частини 2 статті 43, частини 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 2, 5 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006 №6/10, пункту 17 Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затверджених рішенням районної ради від 16.03.2012 №13/19 "Про окремі питання управління майном спільної власності територіальних громад сіл і селищ району", розглянувши  клопотання  народного депутата України Констанкевич І.М. від 19.09.2019 №17, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Надати в оренду народному депутатові України Констанкевич І.М. для розташування постійного робочого місця помічника-консультанта народного депутата України Констанкевич І.М. на період здійснення своїх депутатських повноважень, а саме: кімнату загальною площею 15,7 м² (на 2-ому поверсі бувшої поліклініки), яка знаходиться за адресою: 44601, вул. Незалежності, 5, смт Маневичі, Волинська область,  з річною орендною платою у розмірі 1,00 гривня в рік.

 

2. Директорові комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" забезпечити оформлення договору оренди майна, зазначеного в частині 1 цього рішення, у відповідності з вимогами Закону України "Про оренду державного та комунального майна" та цього рішення.

 

 

 

Голова ради                                                                        А.М. Мельник

 

Регешук 21782