Про надання згоди на закупівлю товару

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

 

 

 

від  26.09.2019   № 44/35

   смт. Маневичі  

     

Про надання згоди на

закупівлю товару

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частини 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2001р. № 332, Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 26.01.2018р. №148, пунктів 2.2.18, 2.2.19 Контракту з головним лікарем комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги", розглянувши клопотання комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" від 04.09.2019 № 0749/01-10/2-19, 0754/01-10/2-19, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району від 18.09.2019 №50/20,  районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Надати згоду на закупівлю двох легкових автомобілів за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, щодо забезпечення службовим автотранспортом медичних працівників закладів охорони здоров’я та за кошти від надання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, згідно договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, укладеного між комунальним підприємством "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" та  Національною службою здоров’я України.

 

2. Надати згоду на закупівлю восьми спірометрів та дванадцяти переносних багатоканальних електрокардіографів за кошти, що надійшли від надання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, згідно договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, укладеного між комунальним підприємством "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" та  Національною службою здоров’я України.

 

3. Головному лікарю комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" забезпечити дотримання вимог законодавчих і нормативних актів України при проведенні закупівлі товару, вказаного у частині 1, 2 цього рішення.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (за функціональним спрямуванням).

 

 

Голова ради                                                                                        А.М. Мельник

Самчук 21467