Про передачу майна Колківській об’єднаній територіальній громаді

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 02.03.2018   № 27/23

 смт. Маневичі  

                                                                                                                                                           

Про передачу майна Колківській

об’єднаній територіальній громаді

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, пункту 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад", Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 16.03.2012 №13/19, Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006 №6/10, розглянувши клопотання Колківської селищної ради від 06.12.2017 №665/01-10/2-17, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району від 27.02.2018 № 32/10, районна рада

 

в и р і ш и л а :

1. Надати згоду та передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, з балансу відділу освіти районної державної адміністрації у комунальну власність об’єднаної територіальної громади Колківської селищної ради, на баланс селищної ради нерухоме та рухоме майно, майнові права згідно додатку до цього рішення.

 

2. Надати згоду та передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, з балансу відділу культури районної державної адміністрації  у комунальну власність об’єднаної територіальної громади Колківської селищної ради, на баланс селищної ради нерухоме та рухоме майно, майнові права згідно додатку до цього рішення.

 

3. Вийти зі складу співзасновників юридичних осіб, зазначених у додатках до цього рішення.

 

4. Приймання-передачу майна, зазначеного в частинах 1, 2 цього рішення, доручити провести начальникові відділу освіти районної державної адміністрації В.Л.Книш та начальникові відділу культури районної державної адміністрації І.В.Дерлюку після прийняття відповідного рішення селищною радою.

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

Книш 21288

Дерлюк 21988

ДолученняРозмір
mayno_osvita.xls941 КБ
mayno_kultura.docx71.41 КБ