Про передачу майна Прилісненській об’єднаній територіальній громаді

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від  23.02.2017   18/18

   смт. Маневичі  

                                                                                     

Про передачу майна Прилісненській

об’єднаній територіальній громаді

                      

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, пункту 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України „Про добровільне об’єднання територіальних громад”, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 16.03.2012 №13/19, Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006 №6/10, розглянувши рішення Прилісненської сільської ради від 28.12.2016 №2/8 "Про звернення до Маневицької районної ради щодо передачі у комунальну власність Прилісненської сільської ради майна", враховуючи рішення  постійної комісії районної ради  з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району від 20.02.2017 №20/8, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Надати згоду та передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, з балансу відділу освіти райдержадміністрації у комунальну власність об’єднаної територіальної громади Прилісненської сільської ради, на баланс сільської ради нерухоме та рухоме майно згідно додатку до цього рішення.

 

2. Приймання-передачу майна, зазначеного в частині 1 цього рішення, доручити провести начальнику відділу освіти районної державної адміністрації Книш В.Л. після прийняття відповідного рішення сільською радою.

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

Марчук 21066

 

ДолученняРозмір
dlya_otg_prilisne_1.xls320.5 КБ