Про передачу на баланс адміністративного будинку з гаражем

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

від  05.03.2020   № 50/22

   смт. Маневичі  

                                                                                                                                                          

Про передачу на баланс

адміністративного будинку з гаражем

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, пункту 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 4, 16 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", статей 6, 7, 8 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 16.03.2012 №13/19, Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006 №6/10, розглянувши лист комунального підприємства "Маневицький райсількомунгосп" від 29.01.2020 №3 та лист Маневицької районної державної адміністрації від 10.02.2020 №367/39/2-20 "Про передачу приміщення", з метою належного обслуговування та утримання майна, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району від 27.02.2020 № 60/9, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Передати в межах спільної власності територіальних громад сіл і селищ району з балансу Маневицької районної державної адміністрації  на баланс  комунального підприємства "Маневицький  райсількомунгосп" нерухоме майно згідно додатку до цього рішення.

 

2. Приймання-передачу майна, зазначеного в частині 1 цього рішення, доручити провести районній державній адміністрації.

 

3. Уповноважити комунальне підприємство "Маневицький райсількомунгосп" здійснювати права орендодавця майна, зазначеного у частині 1 цього рішення.

 

4. Доручити начальникові комунального підприємства "Маневицький райсількомунгосп":

 

4.1. здійснювати заходи щодо ефективного використання, утримання та обслуговування переданого майна;

 

4.2. забезпечити упорядкування і оформлення відносин щодо передачі в оренду нерухомого та індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району із органами державної влади, іншими установами і організаціями, діяльність яких фінансується за рахунок державного або місцевих бюджетів;

 

4.3. укласти договори про надання комунальних послуг з Маневицькою районною радою, яка є власником нерухомого майна та з орендарями цього майна.

 

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

Москалець  21471

 

ДолученняРозмір
dodatok.doc31.5 КБ