Про передачу в безоплатне тимчасове користування спеціалізованої сільськогосподарської техніки та обладнання

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від  25.02.2016    №  6/3                                                                                                                                                             смт. Маневичі                

 

Про передачу в безоплатне тимчасове

користування  спеціалізованої

сільськогосподарської техніки та обладнання

 

Відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43, пункту 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 2.4.4 Меморандуму про спільну реалізацію проекту "Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення грунтів і просвітницької діяльності серед населення (пілотний проект)", який фінансується Європейським союзом в рамках програми "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні", грантового контракту №2014/345-937 від 02.10.2014 року, з метою реалізації проекту, розглянувши клопотання Володимирецької районної ради від 22.01.2016 №01/09-36р, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району від 19.02.2016  № 5/8, районна рада

 

 в и р і ш и л а:

 

1. Передати в безоплатне тимчасове користування в рамках реалізації проекту "Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення грунтів і просвітницької діяльності серед населення (пілотний проект)", який фінансується Європейського Союзом в рамках програми "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні":

1.1. Володимирецькій районній раді Рівненської області спеціалізовану сільськогосподарську техніку та обладнання, які придбані на загальну суму 2 740 784,00 гривні (два мільйони сімсот сорок тисяч сімсот вісімдесят чотири гривні 00 копійок) згідно додатку 1.


 

1.2. Комунальному підприємству "Маневицький райсількомунгосп" спеціалізовану сільськогосподарську техніку та обладнання на загальну суму 2 740 784,00 гривні (два мільйони сімсот сорок тисяч сімсот вісімдесят чотири гривні 00 копійок) згідно додатку 2.

 

2. Доручити голові районної ради Мельнику А.М. укласти договори з Володимирецькою районною радою Рівненської області і комунальним підприємством "Маневицький райсількомунгосп" та провести приймання-передачу в безоплатне тимчасове користування майна відповідно до частини 1 цього рішення.

 

 

Голова ради                                                                          А.М. Мельник

 

Шпак 0675131839