Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

 

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від  18.09.2018   34/5

   смт. Маневичі  

 

Про підготовку підприємств,

установ і організацій до роботи в

осінньо-зимовий період 2018-2019 років

         

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління регіонального розвитку районної державної адміністрації О.А.Турика, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів від 12.09.2018 № 24/2, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління регіонального розвитку районної державної адміністрації О.А.Турика "Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років" взяти до відома.

2. Рекомендувати виконкомам сільських і селищних рад, управлінням та відділам райдержадміністрації, керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності до початку опалювального періоду 2018-2019 років:

2.1. здійснити детальний аналіз ситуації, що склалася в процесі підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років, вжити організаційно-технічних заходів для своєчасного їх завершення та забезпечити належну готовність  господарств району до роботи в осінньо-зимовий період;                                                                              

2.2.  до 01 жовтня 2018 року:

- забезпечити накопичення нормативних запасів палива, встановити    суворий контроль за дотриманням затверджених лімітів їх споживання;

- провести у повному обсязі розрахунки за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги;

2.3. забезпечити виконання вимог нормативних документів щодо дотримання відповідного температурного режиму в житлових та виробничих приміщеннях.

3. Звернути увагу виконкомів сільських і селищних рад на необхідність:

3.1. протягом листопада 2018 року завершити роботи по ремонту комунальних доріг;

3.2.  до 1 жовтня 2018 року  додатково обстежити умови проживання одиноких і престарілих громадян та надати допомогу у підготовці їх житлових приміщень до осінньо-зимового періоду,  забезпечити дровами.

4. Маневицькому виробничому управлінню житлово-комунального господарства (Л.В.Ковальський) та житлово-комунальному підприємству Прилісненської сільської ради (О.В. Швець) до 01 жовтня 2018 року:

4.1. привести в належний технічний стан житловий фонд та виконати планові роботи щодо перевірки димових і вентиляційних каналів, щільності інженерних вводів (водопостачання та водовідведення, теплопостачання) у багатоповерхові будинки;

4.2. вжити заходів з погашення у повному обсязі всіма категоріями споживачів заборгованості з оплати за використану у поточному році теплову енергію та надані житлово-комунальні послуги, а також щодо забезпечення внесення щомісячної плати.

5. Доручити відділу промисловості, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва управління регіонального розвитку райдержадміністрації (В.Н.Шпанчук) спільно з виконкомами сільських і селищних рад здійснювати постійний контроль за станом проходження опалювального періоду 2018-2019 років.

 

 

 Голова ради                                                                                  А.М.Мельник

 

Турик 21651