Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

від  26.09.2019   44/4

   смт. Маневичі  

                                                                                                                       

Про підготовку підприємств, установ

і організацій до роботи в осінньо-зимовий

період 2019-2020 років

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління регіонального розвитку районної державної адміністрації О.А.Турика, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів від 23.09.2019 №28/1, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління регіонального розвитку районної державної адміністрації О.А.Турика "Про підготовку підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років" взяти до відома.

 

2. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських і селищних рад, управлінням та відділам райдержадміністрації, керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності:

 

2.1. здійснити детальний аналіз ситуації, що склалася в процесі підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років, вжити організаційно-технічних заходів для своєчасного їх завершення та забезпечити стовідсоткову готовність  господарств району до роботи в осінньо-зимовий період;   

                                                                           

2.2. до 01 жовтня 2019 року:

2.2.1. забезпечити накопичення нормативних запасів палива, встановити    контроль за дотриманням затверджених лімітів їх споживання;

 

2.2.2. провести у повному обсязі розрахунки за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги;

 

2.2.3. провести обстеження об’єктів соціальної сфери, провести необхідні ремонтні роботи та скласти відповідні акти і паспорти готовності до роботи в опалювальний період.

 

3. Пропонувати Маневицькій селищній та Прилісненській сільській радам, Маневицькому виробничому управлінню житлово-комунального господарства (Л.В.Ковальський) та житлово-комунальному підприємству Прилісненської сільської ради (О.В.Швець) до початку опалювального періоду 2019-2020 років:

3.1. привести в належний технічний стан житловий фонд та виконати планові роботи щодо перевірки димових і вентиляційних каналів, щільності інженерних вводів (водопостачання та водовідведення, теплопостачання) у багатоповерхові будинки;

 

3.2. вжити заходів з погашення у повному обсязі всіма категоріями споживачів заборгованості з оплати за використану у поточному році теплову енергію та надані житлово-комунальні послуги, а також – щодо забезпечення щомісячної оплати за отримані послуги.

 

4. Управлінню регіонального розвитку райдержадміністрації спільно з виконавчими комітетами сільських і селищних рад забезпечити здійснення постійного контролю за станом проходження опалювального періоду 2019-2020 років.

 

5. Звернутися до Служби автомобільних доріг у Волинській області, департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської облдержадміністрації щодо забезпечення своєчасного придбання та створення запасу пального для філії "Маневицька ДЕД" ДП "Волинський облавтодор" для роботи техніки в осінньо-зимовий період.

 

 

 

Голова ради                                                                              А.М. Мельник

 

 

Турик 21 651

 

 

ДолученняРозмір
informaciya.pdf332.74 КБ