Про підсумки оздоровлення дітей шкільного віку у 2017 році

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

від  20.12.2017   № 25/5

   смт. Маневичі  

      

Про підсумки оздоровлення дітей

шкільного віку у 2017 році

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Книш В.Л., враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму від 18.12.2017 № 17/2, районна рада

в и р і ш и л а:

1. Інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Книш  В.Л. про підсумки оздоровлення дітей шкільного віку у 2017 році взяти до відома.

2. Відділу освіти районної державної адміністрації (Книш В.Л.), управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (Козак Р.В.), Маневицькому районному центру первинної медико-санітарної допомоги (Сидорук Л.Й.), Маневицькій центральній районній лікарні                     (Бегаль О.П.) постійно забезпечувати оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, талановитих та обдарованих дітей,  інших категорій осіб, які мають таке право згідно чинного законодавства.

3. Відділу освіти райдержадміністрації (Книш В.Л.):

3.1. у 2018 році передбачити кошти для оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а також на організацію харчування дітей у таборах денного перебування, мовних таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів і Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва;

3.2. забезпечувати направлення дітей до державного підприємства  “Український  дитячий  центр  Молода гвардія” та державного підприємства  України “Міжнародний дитячий центр “Артек” у порядку, встановленому відомчими нормативно-правовими актами.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (за функціональним спрямуванням), постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму.

 

Голова ради                                                                              А.М. Мельник

Книш 21288