Про присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району" у 2020 році

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від  20.10.2020   56/4

   смт. Маневичі  

                                   

 

Про присвоєння звання "Почесний громадянин

Маневицького району" у 2020 році

 

Відповідно до Положення про присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району", затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006 №6/17, із змінами, внесеними рішенням районної ради від 19.12.2007 №15/4, враховуючи подані матеріали, рішення постійних комісій районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Присвоїти у 2020 році звання "Почесний громадянин Маневицького району" настоятелю Свято-Успенського храму у селі Оконськ, волонтеру та капелану Лановому Олександру Володимировичу за особистий прояв патріотизму, активну життєву та громадянську позицію, багаторічну працю і вагомий внесок у царині відродження духовності, християнської етики та моралі.

 

2. Доручити голові районної ради провести процедуру вручення посвідчення, знака та стрічки з написом "Почесний громадянин Маневицького району".

 

3. Начальникові фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головному бухгалтеру забезпечити відповідно до пункту 1 частини 1 зазначеного Положення виплату одноразової матеріальної допомоги у розмірі однієї тисячі гривень з коштів районного бюджету, передбачених на ці цілі  у кошторисних призначеннях районної ради.

 

 

 

Голова ради                                                                                      А.М. Мельник

 

 

Бідун 21261

 

 

 

 

ДолученняРозмір
dodatok_2020.doc38 КБ