Про продовження дії контракту з головним лікарем Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від 11.05.2018 №20-р

 

Про продовження дії контракту з головним

лікарем Маневицького районного центру

первинної медико-санітарної допомоги

 

         Відповідно до пункту 18 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 6 Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006 №6/10, частини 2 рішення районної ради від 09.12.2016 №14/23 «Про окремі питання призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл і с елищ району», рішення Маневицької районної ради від 25.04.2013  №25/15 «Про затвердження Статуту та призначення головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги», пункту 5.4. контракту з Сидорук Л.Й., розглянувши заяву Л.Й.Сидорук від 07.05.2018 року, враховуючи  рішення районної ради від 28.03.2018 №29/12 «Про реорганізацію комунального закладу «Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення в комунальне підприємство «Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи від 11.05.2018 №19/6:

 

         1. Продовжити дію контракту з головним лікарем Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Людмилою Йосипівною на період з 15 травня 2018 року до завершення процедури реорганізації та реєстрації комунального підприємства «Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

         2. Затвердити додаткову угоду до контракту з головним лікарем Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Л.Й.Сидорук (додається).

 

 

Голова ради                                                                 А.М.Мельник

 

Марчук21066


                                                                                                                 З А Т В Е Р Д Ж Е Н О

                                                                                                 розпорядження голови

                                                                                                ради від 11.05.2018 №20-р

                                                                                                         

 

                                                                           

                                                                                                           

 

 

 

Д О Д А Т К О В А   У Г О Д А

 

до контракту

з головним лікарем Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й.,  укладеного 15 травня 2013 року

      

 

         Маневицька районна рада в особі голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича, з одного боку, та головний лікар Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Людмила Йосипівна, з другого боку, уклали цю угоду про наступне:

 

І. Предмет угоди:

 

         Внести зміни до пункту 6.1. розділу 6 «Термін дії та інші умови контракту»,  замінивши слова та числа «з 15 травня 2013 року по 14 травня 2018 року» на «з 15 травня 2018 року до завершення процедури реорганізації та реєстрації комунального підприємства «Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

 

 

Голова районної ради                                       

Головний лікар Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги

А.М.Мельник

Сидорук Л.Й.