Про роботу комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Маневицької районної ради Волинської області

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

від  23.12.2019   № 47/7

   смт. Маневичі  

                                                                                   

 

Про роботу комунальної установи

"Інклюзивно-ресурсний центр"

Маневицької районної ради Волинської області

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши інформацію директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Маневицької районної ради Волинської області Долі А.І., враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму від 24.11.2019 № 34/2, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Маневицької районної ради Волинської області Долі А.І. взяти до відома.

 

2. Рекомендувати відділу освіти райдержадміністрації (В.В.Фурманчук) вивчити питання щодо можливості створення умов для проведення психолого-педагогічного обстеження та корекційно-розвиткових занять одночасно з кількома спеціалістами комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Маневицької районної ради Волинської області.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (за функціональним спрямуванням) і постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму.

 

 

 

Голова ради                                                                                         А.М.Мельник

 

 

Доля 0966209124

 

ДолученняРозмір
informaciya.pdf1.42 MБ