Про скликання позачергової сесії районної ради сьомого скликання

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 15.12.2017 57

 

 

Про скликання позачергової

сесії районної ради сьомого скликання

 

 

Відповідно до частин  4, 5, 13, 15 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 15 глави 1 розділу 2 Регламенту роботи Маневицької районної ради сьомого скликання, враховуючи клопотання Маневицької райдержадміністрації від 15.12.2017 №3122/39/2-17:        

 

 

1. Скликати двадцять п’яту позачергову сесію районної ради сьомого скликання 20 грудня 2017 року о 10.00 годині, на розгляд якої внести питання:

–  Про затвердження порядку денного двадцять п’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: А.М.Мельник – голова ради

– Про хід виконання Районної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки.

Інформує:  Н.І.Савчук – начальник відділу економічного розвитку,

інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

– Про  підсумки оздоровлення дітей шкільного віку у 2017 році.

Інформує: В.Л.Книш – начальник відділу освіти райдержадміністрації

– Про підтримку звернення депутатів Володимир-Волинської районної ради щодо  антикорупційної реформи, антикорупційних судів та боротьби з корупцією.

–  Про  підтримку Звернення  депутатів Ковельської  районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення зупинення реформи бюджетної децентралізації у 2018 році.

Інформує: В.В.Марчук – керуючий справами виконавчого апарату

районної ради

– Про надання згоди на проведення реконструкції та капітального ремонту об’єктів  закладів загальної середньої освіти Маневицького району.

Інформує: В.Л.Книш – начальник відділу освіти райдержадміністрації

–  Про розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період.

Інформує: В.В.Марчук – керуючий справами виконавчого апарату

районної ради

– Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду Клим’юк Катерині Миколаївні і розташована за межами населених пунктів Цмінівської сільської ради.

– Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду громадянину Северенюку Михайлу Івановичу і розташована за межами населених пунктів Гораймівської сільської ради.

– Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, право на яку пропонується  для продажу на земельних торгах (аукціоні), яка розташована за межами населених пунктів Комарівської сільської ради.

Інформує: О.С.Філонначальник  відділу у Маневицькому

районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

– Про районний бюджет на 2018 рік.

Інформує: В.Ф.Синюкначальник  управління фінансів

райдержадміністрації

–   Інші питання.

2. На сесію запрошуються голова, заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), окремі депутати обласної ради, сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

 

Сесію провести в залі засідань районної ради. 

  

 

 

Голова ради                                                                         А.М.Мельник

 

 

Музичук 21170