Про стан автомобільних доріг в районі

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від  02.03.2018   27/2

   смт. Маневичі  

                                                                                  

 

Про стан автомобільних доріг в районі

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про автомобільні дороги", постанови Кабінету Міністрів України від 30.03.1994 №198 "Про затвердження єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони", враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів від 18.12.2017 № 17/3, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації О.А. Турика "Про  стан автомобільних в районі" взяти  до відома.  

                                                                       

2. Рекомендувати:

 

2.1. Селищним та сільським головам:

2.1.1. забезпечити в повному обсязі оплату робіт з будівництва, експлуатаційного утримання, ремонту вулиць і доріг комунальної власності та місцевого значення населених пунктів району за рахунок коштів співфінансування у 2017 році;

2.1.2.  розробити заходи щодо проведення ремонту доріг комунальної власності на 2018 рік; 

2.1.3. сприяти філії "Маневицька дорожньо-експлуатаційна дільниця" дочірнього підприємства "Волинський облавтодор" державної акціонерної компанії "Автомобільні дороги України" в прибиранні, недопущенні накопичення сміття біля автодоріг, що проходять по території селищних і сільських рад.

 

2.2. Філії "Маневицька дорожньо-експлуатаційна дільниця" дочірнього підприємства "Волинський облавтодор" державної акціонерної компанії "Автомобільні дороги України" (В.П. Гаврилюк) забезпечити виконання заходів з ремонту та утримання у безпечному для дорожнього руху стані доріг.

 

 

 

 

3. Управлінню фінансів райдержадміністрації (В.Ф. Синюк) забезпечити контроль за своєчасністю проведення розрахунків за виконані роботи.

 

4. Доручити голові районної державної адміністрації Линдюку А.О. звернутися до Волинської обласної державної адміністрації та Служби автомобільних доріг у Волинській області щодо збільшення у 2018 році розміру коштів, які плануються на експлуатаційне утримання білощебеневих доріг у районі, на 2 млн. грн., що в цілому орієнтовно становитиме 6 млн. грн.

 

5. Управлінню регіонального розвитку райдержадміністрації підготувати та та подати на розгляд районної ради звернення до народних депутатів України від Волинської області щодо:

5.1. необхідності з метою збереження належного стану дорожнього полотна внести зміни у чинне законодавство України, зокрема до Закону України "Про автомобільний транспорт" про посилення солідарної відповідальності для автомобільного перевізника, водія транспортного засобу, відправника вантажу, вантажовласника за порушення транспортним засобом вагових та/або габаритних норм;  

5.2. сприяння у виділенні коштів з Державного бюджету України на ремонт автодороги міжнародного значення Р-14 Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-Дольськ.

 

6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів.

 

 

 

Голова ради                                                                        А.М. Мельник

 

 

Турик  21 651