Про утворення опорного закладу навчально-виховного комплексу "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від   30.06.2016   10/2    

смт Маневичі  

 

Про утворення опорного закладу

навчально-виховного комплексу

"Колківська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів-ліцей"

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43, частини 5 статті 60  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 24, 57 Господарського кодексу України, статей 20, 36 Закону України "Про освіту", статей 9, 26, 45 Закону України "Про загальну середню освіту", Положення про освітній округ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року №777, Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням ради від 24.10.2006 №6/10, враховуючи клопотання відділу освіти районної державної адміністрації від 24.06.2016 578/01-16/2-16 "Про створення опорного закладу", рішення постійної комісії з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму від 30.06.2016 №5/1, для забезпечення реалізації права громадян на здобуття загальної середньої освіти, з метою приведення  у відповідність до чинного законодавства положень Статуту, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Взяти до відома, що згідно рішення районної ради від 09.06.2011 №6/9 "Про Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району" та Колківської селищної ради від 25.01.2002 № 5 права засновника навчально-виховного комплексу "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" належать Маневицькій районній раді Волинської області.

 

2. Затвердити у новій редакції Статут навчально-виховного комплексу "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" (додається).

 

3. Утворити, реорганізувавши шляхом перетворення навчально-виховного комплексу "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей", опорний заклад  навчально-виховний комплекс "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" з філіями зі збереженням статусу основних і початкових шкіл:

- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Розничі з виконанням функцій основної школи;

- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Старосілля з виконанням функції основної школи;

- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Ситниця з виконанням функції основної школи;

- загальноосвітня школа І ступеня села Новоукраїнка з виконанням функції початкової школи;

- загальноосвітня школа І ступеня села Семки з виконанням функції початкової школи.

 

4. Створити комісію з припинення шляхом перетворення навчально-виховного комплексу "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" у складі:

Голова комісії:

 

 

Ідентифікаційний номер

Давидюк Микола Степанович

начальник відділу освіти Маневицької райдержадміністрації

2615710653

Члени комісії:

 

 

 

Котеленець Віталій Дмитрович

директор навчально-виховного комплексу "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей";

1544606972

Давидюк Світлана Оверкіївна

голова постійної комісії Маневицької районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

2301220664

 

5. Місцезнаходження комісії: вул. Шкільна, 10, смт Колки, Маневицький район, 44661.

 

6. Встановити строки для заявлення вимог кредиторів на протязі двох місяців з дати публікації повідомлення про припинення шляхом перетворення закладу.

 

7. Комісії з припинення шляхом перетворення навчально-виховного комплексу "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" забезпечити проведення процедури реорганізації відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема підготувати для затвердження районною радою передавальний акт.

 

8.  Відділу освіти районної державної адміністрації:

8.1. забезпечити підготовку та подання у строки, встановлені чинним законодавством, проектів статуту закладу та положень про філії;

8.2. розробити ефективні маршрути підвезення учнів,  вирішити питання працевлаштування педагогічних і технічних працівників, забезпечити збереження приміщень та майна шкіл.

8.3. про виконання рішення інформувати районну раду до 01.10.2016 року. 

 

9. Директору навчально-виховного комплексу "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" забезпечити здійснення реєстрації змін до установчих документів закладу відповідно до чинного законодавства та цього рішення.

 

10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму.

 

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

Давидюк 21288