Про внесення змін і доповнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2019-2023 роки та Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програми

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

від  14.06.2019  41/11

смт. Маневичі                                                                                                                                               

 

Про внесення змін і доповнень до Програми

соціального захисту населення Маневицького

району на 2019-2023 роки та Порядку використання 

коштів, виділених для реалізації цієї Програми

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши клопотання управління соціального захисту населення райдержадміністрації від 04.04.2019 №1151/01-06/2-19, розпорядження голови райдержадміністрації від 02 квітня 2019 року № 99 "Про схвалення проекту змін і довнень до Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2019-2023 роки та Порядку використання коштів, виділених для реалізації цієї Програм", враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи від 21.05.2019 № 31/5, районна рада

в и р і ш и л а:

 

1. Доповнити розділ 8 "Заходи та завдання" Програми соціального захисту населення Маневицького району на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21.12.2018 № 38/3, окремим заходом наступного змісту:

 

Зміст заходів

Термін виконання

Виконавці

20. Надання щомісячної компенсації за проїзд автомобільним транспортом батькам дітей віком від 2 до 18 років з особливими освітніми потребами, які навчаються в комунальній установі "Інклюзивно-ресурсний центр" та доїжджають на заняття

2019-2023 роки

управління соціального  захисту населення та управління фінансів райдержадміністрації

 

2. Доповнити розділ 2 "Умови використання коштів" Порядку використання коштів, виділених для реалізації Програми соціального захисту населення Маневицького району, затвердженого рішенням районної ради від 21.12.2018 № 38/3, пунктом 2.20. наступного змісту:

"2.20. Право на одержання компенсації за проїзд автомобільним транспортом за рахунок коштів місцевого бюджету мають батьки дітей віком від 2 до 18 років з особливими освітніми потребами, які навчаються в комунальній установі "Інклюзивно-ресурсний центр" та доїжджають на заняття.

 Компенсація надається шляхом здійснення виплати вартості  проїзду в дві сторони – з населеного пункту, де проживає дитина, до комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" та у зворотньому напрямку. Компенсаційна виплата розраховується, виходячи з  даних комуналньої установи "Інклюзивно-ресурсний центр" про кількість фактично відвіданих дитиною занять  в місяць відповідно до відстані між населененими пунктами району та відповідно до середньої вартості пального станом на останнє число місяця, за який розраховується компенсація. Відшкодування здійснюється на підставі особистих письмових звернень одного з батьків дітей до управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Кількість днів відвідування занять дітьми з особливими освітніми потребами станом на останнє число місяця, за який виплачується компенсація, підтверджується довідкою з комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр".

Відстань з населеного пункту, де проживає дитина з особливими освітніми портебами, до комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр", та у зворотньому напрямку розраховується, виходячи з відстані між населеними пунктами Маневицького району.

Вартість пального розраховується, виходячи з середньої ціни на пальне у Волинській області згідно опублікованих статистичних даних станом на останній день місяця, за який здійснюється виплата компенсації.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації  (за функціональним спрямуванням) та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи. 

 

 

Голова ради                                                                            А.М.Мельник

 

Козак 21733

 

 

ДолученняРозмір
rozrahunok.doc103 КБ