Про встановлення надбавки головному лікарю комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

від 19.10.2018   №  35/10

   смт. Маневичі                                                                                                                                                             

 

Про встановлення надбавки головному

лікарю комунального підприємства

"Маневицький районний центр первинної

медико-санітарної допомоги"

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 1.6. розділу 1. Загальні положення, пункту 3.1.3. розділу 3 Доплати, пункту 4.4. розділу 4 Надбавки Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 №308/519, розглянувши клопотання комунального підприємства "Маневицький районний  центр первинної медико-санітарної допомоги" від 05.10.2018 № 0840/01-10/2-18, заяву головного лікаря районної комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Самчук Т.М. від 05.10.2018, враховуючи рішення постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи від 19.10.2018 № 26/4, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Встановити з 01 жовтня 2018 року надбавку за складність, напруженість у роботі головному лікарю комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Самчук Тетяні Миколаївні в розмірі 50 % посадового окладу.

 

2. Погодити  Самчук Т.М. ведення роботи за спеціальністю лікаря-методиста у межах робочого часу за основною  посадою з виплатою 25 % посадового окладу лікаря  відповідної спеціальності.

 

3. Здійснювати головному лікарю комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Самчук Т.М. виплату матеріальної допомоги для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі посадового окладу на рік.

 

4. Преміювання головного лікаря проводити відповідно до Положення про преміювання працівників комунального підприємства "Маневицький районний  центр первинної медико-санітарної допомоги", затвердженого відповідно до чинного законодавства.

 

5. Доручити голові Маневицької районної ради в міжсесійний період приймати розпорядження про преміювання головного лікаря комунального підприємства "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Самчук Т.М.

 

6. Вищезазначені виплати здійснювати в межах наявних коштів на оплату праці працівників, передбачених в кошторисі  закладу.

 

 

 

 

Голова ради                                                                                    А.М.Мельник

 

 

Бідун 21170