Про загальноосвітню школу І ступеня с. Гута Лісівська Маневицького району Волинської області

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від  19.10.2018   № 35/6

   смт. Маневичі  

      

Про  загальноосвітню  школу

І ступеня с. Гута Лісівська Маневицького

району  Волинської   області

 

Відповідно до частини 2 статті 43, частини 5 статті 60  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 24, 57 Господарського кодексу України, статті 25 Закону України "Про освіту", статті  11 Закону України "Про загальну середню освіту", Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням ради від 24.10.2006 № 6/10, Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 996 від  3 листопада 2010 року, враховуючи клопотання відділу освіти Маневицької районної державної адміністрації від 17.10.2018 року № 1088/01-16/2-18,  рішення постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму  від 19.10.2018  №25/1, районна рада

в и р і ш и л а:

 

1. Взяти до відома, що згідно рішення районної ради від 09.06.2011 №6/9 "Про Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району" права засновника загальноосвітньої школи І ступеня с. Гута Лісівська Маневицького району Волинської області  належать Маневицькій районній раді Волинської області.

 

2. Затвердити у новій редакції Статут загальноосвітньої школи І ступеня с. Гута Лісівська Маневицького району Волинської області (додається).

 

3. Припинити юридичну особу – загальноосвітня школа І ступеня с. Гута Лісівська Маневицького району Волинської області шляхом ліквідації.

 

4. Створити ліквідаційну комісію загальноосвітньої школи І ступеня с. Гута Лісівська Маневицького району Волинської області у складі:

 

 

 Голова комісії:

 

 

Ідентифікаційний номер

Книш Валентина Леонтіївна

начальник відділу освіти Маневицької райдержадміністрації

**********

Члени комісії:

 

 

 

Давидюк Світлана Оверківна

директор навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад села Копилля Маневицького району Волинської області", голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму

**********

Масюк Людмила Анатоліївна

головний бухгалтер відділу освіти Маневицької райдержадміністрації

**********

 

5. Визначити місцезнаходження комісії: 44635, Волинська область, Маневицький район, село Гута-Лісівська,  вул. Юрія Суліковського, 30.

 

6. Встановити строки для заявлення вимог кредиторів на протязі двох місяців з дати публікації повідомлення про припинення закладу.

 

7. Доручити ліквідаційній комісії загальноосвітньої школи І ступеня с. Гута Лісівська забезпечити проведення процедури ліквідації відповідно до вимог чинного законодавства.

 

8.  Доручити відділу освіти районної державної адміністрації:

8.1.  забезпечити збереження приміщень та майна школи;

8.2. про виконання рішення інформувати районну раду до 25.12.2018 року. 

 

9. Доручити начальникові відділу освіти Маневицької райдержадміністрації Книш В.Л. забезпечити подання документів державному реєстратору відповідно до чинного законодавства та цього рішення.

 

10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (за функціональним спрямуванням) і постійну комісію з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму.

 

 

Голова ради                                                                                    А.М.Мельник

 

Книш 21288

 

ДолученняРозмір
statut.doc122 КБ