Про загальноосвітню школу І ступеня села Новоукраїнка

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

                  

від 09.12.2016 14/15  

    смт. Маневичі

 

 

Про загальноосвітню школу

І ступеня села Новоукраїнка                                                                   

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43, частини 5 статті 60  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 24, 57 Господарського кодексу України, статті 36 Закону України "Про освіту", статей 9, 11, Закону України "Про загальну середню освіту", статті 57 Господарського кодексу України, Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006 №6/10, рішення районної ради від 30.06.2016 № 10/2 "Про утворення опорного закладу навчально-виховного комплексу "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей", рішення районної ради від 30.08.2016 №12/9 "Про затвердження Статуту опорного закладу навчально-виховного комплексу "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей", враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму  від 01.12.2016 № 9/10, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Взяти до відома, що згідно рішення районної ради від 09.06.2011 №6/9 "Про Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району" права засновника загальноосвітньої школи І ступеня села Новоукраїнка належать Маневицькій районній раді Волинської області.

 

2. Затвердити у новій редакції Статут загальноосвітньої школи І ступеня села Новоукраїнка (додається).

 

3. Припинити юридичну особу – загальноосвітня школа І ступеня села Новоукраїнка шляхом приєднання до опорного закладу навчально-виховного комплексу "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей".

 

4. Створити комісію з припинення шляхом приєднання загальноосвітньої школи І ступеня села Новоукраїнка до опорного закладу навчально-виховного комплексу "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" у складі:

 

 

Голова комісії:

 

 Посада

Ідентифікаційний номер

Книш Валентина Леонтіївна

начальник відділу освіти Маневицької райдержадміністрації

2835006841

Члени комісії:

 

 

 

Свиріпа Ростислав Романович

директор загальноосвітньої школи І ступеня села Новоукраїнка

 2587908291

Масюк Людмила Анатоліївна

головний бухгалтер відділу освіти Маневицької райдержадміністрації

  2722709780

 

5. Визначити місцезнаходження комісії: 44665, вул. Козацька, 36,                       с. Новоукраїнка, Маневицький район, Волинська область. 

 

6. Встановити строки для заявлення вимог кредиторів протягом двох місяців з дати публікації повідомлення про припинення закладу.

 

7. Доручити комісії з припинення шляхом приєднання загальноосвітньої школи І ступеня села Новоукраїнка до опорного закладу навчально-виховного комплексу "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" забезпечити проведення процедури реорганізації відповідно до вимог чинного законодавства.

 

8.  Доручити відділу освіти районної державної адміністрації:

8.1. Забезпечити виконання вимог чинного законодавства в процесі проведення реорганізації вищезазначеного закладу;

8.2. про виконання рішення інформувати районну раду до 01.03.2017 року. 

 

9. Доручити начальнику відділу освіти Маневицької райдержадміністрації Книш В.Л. забезпечити подання документів державному реєстратору відповідно до чинного законодавства та цього рішення.

 

10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (за функціональним спрямуванням) та  постійну комісію з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму.

   

 

 

Голова ради                                                                                         А.М.Мельник

 

Книш 21173