Про запит депутата Маневицької районної ради Дерлюка І.В. до Маневицького селищного голови Гаврлюка О.О., голови районної державної адміністрації Линдюка А.О., правоохоронних органів району щодо факту знищення та втрати майна Маневицької селищної

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

від   25.02.2016   6/5    

смт. Маневичі  

 

Про запит депутата Маневицької районної

ради Дерлюка І.В. до Маневицького селищного

голови Гаврлюка О.О., голови районної державної

адміністрації Линдюка А.О., правоохоронних

органів району  щодо факту знищення та

втрати  майна  Маневицької  селищної  ради

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Дерлюка Ігоря Васильовича до Маневицького селищного голови Гаврилюка О.О., голови районної державної адміністрації Линдюка А.О., правоохоронних органів району щодо факту знищення та втрати майна Маневицької селищної ради (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Дерлюка І.В. Маневицькому селищному голові Гаврилюку О.О.,  голові районної державної адміністрації                     Линдюку А.О., керівникам Маневицького відділу Головного управління національної поліції у Волинській області та Маневицької місцевої прокуратури для вирішення по суті.

                   

3. Про результати розгляду запиту інформувати депутата Дерлюка І.В. і районну раду в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

Музичук 21170


 

 

Депутатський запит

(зі стенограми шостої позачергової сесії районної ради

сьомого скликання 25.02.2016)

 

Депутат районної ради Дерлюк І.В.: Шановні депутати і запрошені, усім нам відомо, що у селищі Маневичі перед приміщенням адміністрації стояв пам’ятник вождю світового пролетаріату Володимиру Іллічу Леніну. Днями минуло два роки, як він був демонтований, проте ні мені особисто, я думаю і більшості з Вас, не відома його подальша доля. Тому свій депутатський запит адресую до Маневицького селищного голови, оскільки пам’ятник  знаходиться на балансі Маневицької селищної ради, а конкретніше – виробничого управління житлово-комунального господарства. Чи відомо селищному голові  його доля, куди він подівся?.. Прошу надати офіційну інформацію щодо його балансової вартості (як і будь-який об’єкт він повинен був мати таку вартість). І друга частина запиту – до правоохоронних органів району (Маневицького відділення поліції та місцевої прокуратури): чи було порушене кримінальне провадження щодо повалення пам’ятника Леніну, і якщо таке було – то надати інформацію про хід розслідування щодо даного кримінального провадження.

Прошу депутатів підтримати цей запит.

 

Питання стосується того, що цей пам’ятник був із кольорових металів і, відповідно, він має свою матеріальну цінність, про історичну та культурну цінність я не згадую.

 

Копиллівський сільський голова Давидюк К.С.: Просто питання – де  гроші діли?

 

Депутат районної ради Дерлюк І.В.: Так, цікавить, де гроші, які можна було б використати для селища.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.: Пропоную доповнити зверненням до голови районної державної адміністрації, а також оформити депутатський запит щодо факту знищення і руйнування майна селищної ради.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: Підтримую. Пропоную запит направити не по факту повалення – бо нас не так сприймуть, а чи надійшли кошти і де поділося майно.

 

Депутат районної ради Дерлюк І.В.: Ну тоді адресую запит і до голови райдержадміністрації. Тут ніякого політичного підтексту немає.

 

Маневицький селищний голова Гаврилюк О.О.: Пам’ятник, який вивезли із селища Маневичі після повалення, був на балансі нашого комунгоспу. Запит такий надавався начальником ВУЖКГ на міліцію і прокуратуру, однак відповіді не надійшло.