Про запит депутата Маневицької районної ради Бабіка С.А. до районної державної адміністрації щодо безоплатного проїзду учнів загальноосвітньої школи І ступеня села Набруска

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

 

від  09.12.2016   № 14/28

   смт. Маневичі  

 

Про запит депутата Маневицької районної

ради Бабіка С.А. до районної державної

адміністрації щодо безоплатного проїзду

учнів загальноосвітньої школи

І ступеня села Набруска

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Бабіка Сергія Андрійовича до районної державної адміністрації щодо безоплатного проїзду учнів загальноосвітньої школи І ступеня села Набруска (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Бабіка С.А. районній державній адміністрації для вирішення по суті та подальшого  інформування  депутата і районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 Голова ради                                                                                     А.М.Мельник

 

Марчук21066

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                       Голові Маневицької районної ради

Мельнику А.М.

 

 

 

 

 

Прошу внести на розгляд районної ради для підтримки депутатський запит до районної державної адміністрації щодо безоплатного проїзду учнів загальноосвітньої школи І ступеня села Набруска.

Дирекція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Нова Руда та батьки учнів загальноосвітньої школи І ступеня села Набруска просять вивчити та вирішити питання безоплатного проїзду дітьми до школи у Новій Руді. Останні місяці учні змушені оплачувати проїзд до школи, хоча у попередні роки їх довозили безкоштовно..

Звернення директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Нова Руда додається.

 

 

 

Депутат районної ради                                             Бабік С.А.