Про запит депутата Маневицької районної ради Базарнової А.В. до голови районної державної адміністрації Линдюка А.О. щодо проведеної роботи головою райдержадміністрації в частині забезпечення ДП "Волиньторф" земельними ділянками для видобутку торфу

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від   17.08.2017   22/24    

смт. Маневичі  

 

Про запит депутата Маневицької районної

ради Базарнової А.В. до голови районної

державної адміністрації Линдюка А.О. щодо  

проведеної роботи головою райдержадміністрації

в частині забезпечення ДП "Волиньторф"

земельними ділянками для видобутку торфу

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Базарнової Аліни Володимирівни до голови районної державної адміністрації Линдюка Андрія Олександровича щодо проведеної роботи головою райдержадміністрації в частині забезпечення ДП "Волиньторф" земельними ділянками для видобутку торфу (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Базарнової А.В. голові Маневицької райдержадміністрації Линдюку А.О. для вирішення по суті та інформування  депутата  Базарнової А.В.  і районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

Музичук 21170

 


Депутатський запит

(зі стенограми двадцять другої позачергової сесії районної ради

сьомого скликання 17.08.2017)

 

Депутат районної ради Базарнова А.В.: Шановні депутати, на одній з попередніх сесій я озвучувала запит щодо забезпечення ДП "Волиньторф"земельними ділянками для видобутку торфу. Отримала відповіді-відписки формальні чи несвідомо формальні, але, зрештою, коли зі сторони району районна рада що могла зробити – то зробила, то мій депутатський запит стосуватиметься суто голови Маневицької райдержадміністрації. Трактувати законодавство може кожен. Протягом всього цього періоду була створена при голові районної державної адміністрації робоча група, яка вивчала стан справ на підприємстві щодо техніки безпеки, робочих площ для видобутку торфу. На цій комісії був присутній і наш голова, він приймав участь, відповідно є якісь напрацювання, рекомендації. На минулому тижні мала розмову з головою облдержадміністрації, який згідний завтра з нами, представниками трудового колективу зустрітися, і рекомендував звернутися до нашого голови районної державної адміністрації для того, щоб він організував цю зустріч. Наразі спілкувалися з Андрієм Олександровичем двічі по цьому питанню. Вчора з обіду мала бути відповідь, яким чином цю зустріч проведемо.

Тому, шановні депутати, прошу підтримати мій депутатський запит до голови районної державної адміністрації щодо тих дій чи заходів, які були вжиті ним особисто для того, щоб вирішити питання щодо забезпечення ДП "Волиньторф"  площами під видобуток торфу на рівні обласної адміністрації (те, що входить в коло повноважень) і доповів, розповів нашому славному депутатському корпусу, керівникам структур, які опалюються нашим брикетом (велика ймовірність, що на наступний рік ми не зможемо забезпечити ні садочків, ні шкіл, ні лікарень). Тому прошу підтримати мій депутатський запит щодо проведеної роботи головою районної адміністрації в частині забезпечення земельними площами під видобуток торфу на рівні обласної державної адміністрації.