Про запит депутата Маневицької районної ради Бобік Т.В. до голови районної ради Мельника А.М., голови райдержадміністрації Линдюка А.О. щодо кадрового забезпечення Колківської районної лікарні кваліфікованими спеціалістами

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від   26.07.2016   11/12    

смт. Маневичі  

 

 

Про запит депутата Маневицької районної ради

Бобік Т.В. до голови районної ради Мельника А.М.,

голови райдержадміністрації Линдюка А.О.

щодо кадрового забезпечення Колківської

районної лікарні кваліфікованими спеціалістами

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Бобік Тетяни В’ячеславівни до голови районної ради Мельника А.М., голови райдержадміністрації Линдюка А.О. щодо кадрового забезпечення Колківської районної лікарні кваліфікованими спеціалістами (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Бобік Т.В. голові райдержадміністрації Линдюку А.О. для спільного з головою районної ради Мельником А.М. вирішення по суті та подальшого  інформування  депутата Бобік Т.В. і районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

Музичук 21170


 

 

Депутатський запит

(зі стенограми одинадцятої чергової сесії районної ради

сьомого скликання 26.07.2016)

 

Депутат районної ради Бобік Т.В.: Доброго дня, шановні колеги. До мене звернулися жителі сіл, батьки, колеги. У травні місяці на електронну адресу до нас надійшов лист про графік проведення щорічних медичних оглядів за підписом Андрія Олександровича Линдюка. В червні-липні зверталися наші діти, колеги за таким оглядом у Колківську районну лікарню і, на жаль, в результаті не отримали якісного проведення медичного огляду, тому що відсутні і брак медичних лікарів. Тобто є один, два, три лікарі і все. На сьогоднішній день з 35 чоловік пройшло тільки 4 профогляд, а решта не можуть пройти, тому що лікарі або відсутні взагалі, або відсутні, бо відпочивають. Я розумію, що потрібен відпочинок, але треба якось графік узгоджувати і надати якісне обслуговування, аби уникнути тих прикрих випадків, коли ми "виловлюємо" або вичитуємо в газеті про, вибачте, хворих вчителів.  Прошу посприяти у вирішенні цього питання, бо дійсно це неодноразові звернення саме до мене, як депутата. Прошу підтримати мій запит усіх депутатів, бо у нас немає ні хірурга, у нас немає дуже багато спеціалістів, до яких треба звертатися в Маневицьку лікарню. Один сімейний лікар – а  у мене в школі навчається більше двісті дітей, і в них графік профогляду два дні, як може один сімейний лікар прийняти мою одну школу 220 дітей?..

 

Депутат районної ради Смокович Я.Ф.: Сімейний лікар працює на первинному рівні, а медогляд – на вторинному.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Сформулюйте, будь ласка, запит.

 

Депутат районної ради Бобік Т.В.: Мій запит до голови районної державної адміністрації Линдюка А.О., голови районної ради Мельника А.М. щодо кадрового забезпечення Колківської районної лікарні кваліфікованими спеціалістами.