Про запит депутата Маневицької районної ради Давидюка М.С. до голови районної державної адміністрації Линдюка А.О., начальника філії "Маневицька ДЕД" Гаврилюка В.П. щодо проведення ремонту дороги між селами Гораймівка та Майдан-Липненський Маневиць

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

 РІШЕННЯ

 

 

від  15.05.2018   31/25   

смт. Маневичі  

 

Про запит депутата Маневицької районної ради

Давидюка М.С. до голови районної державної

адміністрації Линдюка А.О., начальника  філії

"Маневицька  ДЕД"  Гаврилюка  В.П.  щодо

проведення ремонту дороги між селами Гораймівка та

Майдан-Липненський Маневицького району

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Давидюка Миколи Степановича до голови райдержадміністрації Линдюка Андрія Олександровича, начальника філії "Маневицька ДЕД" Гаврилюка Віктора  Прокоповича щодо проведення ремонту дороги між  селами Гораймівка та  Майдан-Липненський Маневицького району (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Давидюка М.С. голові Маневицької райдержадміністрації Линдюку А.О., начальникові філії "Маневицька ДЕД"  Гаврилюку В.П. для вирішення по суті та інформування  депутата                       Давидюка М.С. і районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

Музичук 21170

 


 

 

Депутатський запит

(зі стенограми тридцять першої чергової сесії районної ради

сьомого скликання 15.05.2018)

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.: Шановні депутати, хочу звернути вашу увагу на те, що я піднімав запит щодо якості і стану доріг, зокрема  між селами Чорниж та Рудники. Хто не знає, то дійшло до того, що на перше-друге травня, коли люди мали багато їздити, підприємці, які їздять в напрямку Луцька, до Гораймівки, Чорнижа, зупинили перевезення. Був великий шум (а на жаргоні це називається "був великий кіпіш"). Після того за два дні замостили ті ямки, про які я тут виступав і "ламав списи". Я веду до того, що можемо ми зробити хороші справи, але зробити не тоді, коли вже припече і воно виходить на рівень обласних служб, а щоб воно вирішувалося на місці. Є таке село Майдан-Липненський, яке входить до Гораймівської сільської ради, і там знову ж така проблема… Кажуть водії рейсових автобусів, що там така дорога, що в декількох місцях її переїжджати просто не можливо. Тому звертаюся до вас, депутати, підтримати запит про те, щоб замостити ті місця, бо автобус не може їхати. Я звертаюся до керівника районної дорожньої служби і прошу вас, Андрію Олександровичу, проконтролювати це питання.