Про запит депутата Маневицької районної ради Давидюка М.С. до голови районної ради Мельника А.М., голови райдержадміністрації Линдюка А.О. щодо першочерговості ремонту відрізку дороги Красноволя-Гораймівка-Чорниж

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від   23.02.2017   18/28    

смт. Маневичі  

 

Про запит депутата Маневицької районної

ради Давидюка М.С. до голови районної

ради Мельника А.М., голови райдержадміністрації

Линдюка А.О. щодо першочерговості ремонту

відрізку дороги Красноволя-Гораймівка-Чорниж

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Давидюка Миколи Степановича до голови районної ради Мельника А.М., голови райдержадміністрації Линдюка А.О. щодо першочерговості ремонту відрізку дороги Красноволя-Гораймівка-Чорниж (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Давидюка М.С. голові райдержадміністрації Линдюку А.О. для спільного з головою районної ради Мельником А.М. вирішення по суті та інформування  депутата Давидюка М.С. і районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

Музичук 21170

 


 

 

Депутатський запит

(зі стенограми вісімнадцятої чергової сесії районної ради

сьомого скликання 23.02.2017)

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.: Шановні колеги, рівно рік назад на сесії ми ділили вільні лишки. З них ми тоді розділили багато коштів на ремонт доріг. Потім була відповідно програма соціально-економічного розвитку, де передбачалися кошти на певні села, певні напрямки і дороги. Склалася проблема, що запити депутатами озвучено, кошти виділені на сільські ради, але, на жаль, використали ці кошти не на ті цілі, які оголошувалися у запитах депутатів. Я оголошував запит по ремонту дороги Красноволя-Гораймівка-Чорниж, оскільки центральна дорога, кудою їздить автобус, в незадовільному стані… потім гроші дали на сільську раду, і ці гроші були використані на побічні дороги (пояснили, що там вони не мають права використовувати ремонт асфальтованих доріг). Тому я сьогодні повторно оголошую запит і адресую його до голови районної ради і до голови районної державної адміністрації: жителів сіл Матейки, Гораймівка, Чорниж турбує стан дороги (відрізок дороги) Красноволя-Гораймівка-Чорниж. Стан дороги в дуже важкому стані. Чому привертаю увагу – на сьогоднішній день на певних участках, особливо в селі Гораймівка, стан дороги такий, що діти не можуть пройти до школи (це вже десь прозвучало, я чув, навіть в інтернеті), але там є одне місце, де коли іде дощ або тане сніг, стає така калюжа, що від забору до забору, від огорожі, до огорожі… Я привертаю увагу і прошу, шановні колеги, і обох голів прошу – при плануванні фінансування ремонту доріг цей відрізок дороги врахувати, бо це є проблема. Я знаю, що грошей мало, але привертаю увагу, що ця дорога потребує першочергово, тому що діти не можуть нормально доходити до школи. Тому, шановні колеги, прошу вас підтримати запит, щоб врахувати цей відрізок, як один з першочергових при плануванні розподілу коштів на ремонт доріг. Прошу підтримати мій запит.