Про запит депутата Маневицької районної ради Дерлюка І.В. до голови Маневицької районної федерації футболу Бонгара М.Ю. щодо виплати призових коштів командам за зайняті призові місця в чемпіонаті району з футболу

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від   23.02.2017   18/26    

смт. Маневичі  

 

Про  запит  депутата  Маневицької  районної

ради  Дерлюка І.В.  до  голови  Маневицької

районної  федерації  футболу  Бонгара М.Ю.

щодо виплати призових коштів командам за

зайняті призові місця в чемпіонаті району з футболу

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Дерлюка Ігоря Васильовича до голови Маневицької районної федерації футболу Бонгара М.Ю. щодо виплати призових коштів командам за зайняті призові місця в чемпіонаті району з футболу (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Дерлюка І.В. голові Маневицької районної федерації футболу Бонгару М.Ю. для вирішення по суті та інформування  депутата Дерлюка І.В. і районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

Музичук 21170

 


 

Депутатський запит

(зі стенограми вісімнадцятої чергової сесії районної ради

сьомого скликання 23.02.2017)

 

Депутат районної ради Дерлюк І.В.: Шановні депутати, мій депутатський запит такого змісту: більше трьох місяців назад був завершений чемпіонат району із футболу в обох лігах – вищій і першій. До мене звернулися гравці команди Довжицької сільської ради з приводу того, що Маневицькою районною федерацією футболу не були виплачені призові кошти за зайняте друге місце в чемпіонаті району з футболу в першій лізі. Тому свій запит я адресую Маневицькій районній федерації футболу з таким проханням: здійснити ту оплату, яка передбачається –  згідно положення 600 гривень – за друге призове місце. На скільки я знаю – ці призові кошти не отримали футбольні команди Городоцької сільської ради та команда Підцаревич Великоведмезької сільської ради за зайняті призові місця в чемпіонаті району з футболу. Тому прошу підтримати мій запит, щоб Маневицька районна федерація футболу нарешті оплатила ці призові командам за їхні призові місця, оскільки перед чемпіонатом кожна команда, яка бере участь, вносить готівкові кошти федерації футболу.