Про запит депутата Маневицької районної ради Линдюка А.О. до керівництва Волинської обласної ради щодо скликання сесії обласної ради

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від   11.04.2019   №_40/7    

смт. Маневичі  

 

Про  запит  депутата  Маневицької

районної  ради  Линдюка А.О.  до

керівництва Волинської обласної ради

щодо скликання сесії обласної ради

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Линдюка Андрія Олександровича до керівництва Волинської обласної ради щодо скликання сесії обласної ради (додається).

 

2. Звернутися до районних рад та об’єднаних територіальних громад  Волинської області з пропозицією підтримати цей запит.

 

3. Доручити голові районної ради Мельнику А.М. забезпечити направлення цього рішення до Волинської обласної, районних рад та об’єднаних територіальних громад Волинської області для розгляду і вирішення по суті та інформування депутата Линдюка А.О. і районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

 

Музичук 21170

 

ДолученняРозмір
dodatok.docx12.9 КБ