Про запит депутата Маневицької районної ради Мурашка О.В. до начальника Маневицького відділу поліції ГУНП у Волинській області Близнюка А.Л. щодо надання роз’яснень

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

 

від   30.06.2016   10/3    

смт. Маневичі  

 

 

Про запит депутата Маневицької районної

ради Мурашка О.В. до начальника Маневицького

відділу поліції ГУНП у Волинській області

Близнюка А.Л. щодо надання роз’яснень

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Мурашка Олександра Володимировича до начальника Маневицького відділу поліції ГУНП у Волинській області капітана поліції Близнюка Анатолія Леоновича  щодо надання роз’яснень  (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Мурашка О.В. начальникові Маневицького відділу поліції ГУНП у Волинській області Близнюку А.Л. для вирішення по суті та подальшого  інформування  депутата Мурашка О.В. і районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

Музичук 21170


 

Депутатський запит

(зі стенограми десятої позачергової сесії районної ради

сьомого скликання 30.06.2016)

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.: На скільки я освідомлений по минулій сесії виявився конфлікт інтересів між депутатами і освітянами, і, скажемо так, роботою у районній раді, то я хотів би почути конкретну відповідь на конкретне питання – на якій стадії даний конфлікт інтересів? Чи є представники національної економічної поліції, щоб могли мені відповідь дати на це запитання для моїх колег.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: На засіданні представників цієї служби немає. Нам надійшов офіційно запит, на який ми надавали копії матеріалів сесії від 20 квітня, коли виділялися кошти на заробітну плату 1 млн. 400 гривень. Це все, що я можу сказати по цьому питанню.

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.: Мене така відповідь не влаштовує. Я не бачу конкретики абсолютно ніякої: з якою метою, якщо є конфлікт інтересів, то в чому він заключається… Якщо Мурашко собі двадцять процентів хоче забрати, то хай займається нацполіція, а якщо це стосується  тисячу з лишнім чоловік педколективу району, то інше питання… Або я виконую депутатські обов’язки як депутат, або я працюю як директор школи, не маючи того конфлікту.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Олександре Володимировичу, в чому заключається конфлікт інтересів – то питання до них. Нам надійшов лише запит,  в якому просили  надіслали копії відповідних матеріалів сесії районної ради.

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.: Давайте тоді оформимо як депутатський запит, але щоб ми знали по якій причині і на якій підставі порушувалося те клопотання, а може хтось його порушував… бо маю і таку інформацію. 

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Ставлю на голосування депутатський запит депутата Мурашка О.В. до Маневицького відділу поліції ГУНП у Волинській області.