Про запит депутата Маневицької районної ради Мурашка О.В. до начальника Маневицького відділу поліції ГУНП у Волинській області Близнюка А.Л. щодо надання роз’яснень по розслідуванню обставин ДТП

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

 

від   23.02.2017   18/30    

смт. Маневичі  

 

 

Про запит депутата Маневицької районної

ради Мурашка О.В. до начальника Маневицького

відділу поліції ГУНП у Волинській області

Близнюка А.Л. щодо надання роз’яснень по

розслідуванню обставин ДТП

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Мурашка Олександра Володимировича до начальника Маневицького відділу поліції ГУНП у Волинській області капітана поліції Близнюка Анатолія Леоновича  щодо надання роз’яснень по розслідуванню обставин ДТП  (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Мурашка О.В. начальникові Маневицького відділу поліції ГУНП у Волинській області Близнюку А.Л. для вирішення по суті та подальшого  інформування  депутата Мурашка О.В. і районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

Музичук 21170


 

Депутатський запит

(зі стенограми вісімнадцятої чергової сесії районної ради

сьомого скликання 23.02.2017)

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.: Напередодні Різдва на території села Хряськ в результаті ДТП загинув житель села Хряськ Водько Анатолій Андрійович. На сьогодні жителів сільської ради цікавить питання: на якій стадії розслідування знаходиться по справі, і друге – до місця події поліція їхала дві години… Прошу на запит надати роз’яснення в письмовій формі.