Про запит депутата Маневицької районної ради Петрука В.Є. до голови районної державної адміністрації Линдюка А.О. та голови районної ради Мельника А.М. щодо виділення коштів у 2017 році для покращення стану забезпечення комп’ютерною технікою шкіл р

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

 

від  09.12.2016   14/29

   смт. Маневичі  

      

 

Про запит депутата Маневицької районної

ради Петрука В.Є. до голови районної

державної адміністрації  Линдюка А.О. та

голови районної ради Мельника А.М. щодо

виділення коштів у 2017 році  для

покращення стану забезпечення

комп’ютерною технікою шкіл  району

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Петрука Віталія  Євгеновича  до   голови  районної  державної  адміністрації  Линдюка А.О., голови районної ради Мельника А.М. щодо виділення коштів у 2017 році для покращення стану забезпечення комп’ютерною технікою шкіл  району (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Петрука В.Є. голові районної державної адміністрації   Линдюку А.О.  для спільного з головою районної ради   Мельником А.М. вирішення по суті та інформування  депутата Петрука В.Є. і районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

Регешук21782


ДЕПУТАТ МАНЕВИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ  РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Петрук Віталій Євгенович

вих. №_______.                            Голові Маневицької районної

від. 09.12.2016 р.                                                 державної адміністрації

        Линдюку А. О.

Голові Маневицької районної  ради Мельнику А.М.

Депутатський запит

З огляду на часті скарги освітян району на неналежний стан справ, щодо ремонту комп’ютерної техніки в школах району, оскільки часто такий ремонт, через відсутність фінансування, може тягнутися мало не роками, навіть  при відносно нескладних поломках, прошу Вашого сприяння для вирішення даного питання.

На сьогоднішній день середній термін експлуатації наявної комп’ютерної техніки в школах району наближається до 10 років і більше, що сприяє її частому виходу з ладу. Часто зустрічається ситуація коли половина чи більше персональних комп’ютерів в навчальному закладі перебувають в не робочому стані, що суттєво утруднює навчальний процес і процес діловодства в школах, який в світлі останніх тенденцій все більше переходить в Інтернет.

Інший важливий момент, який є надзвичайно актуальним в даний час, і якому вже давно не приділялося ніякої уваги, це стан матеріальної бази шкіл району з предмету «Захист Вітчизни». Прошу вивчити можливість покращення технічноного забезпечення шкіл району в даному напрямку.

З огляду на все вище зазначене прошу Вас вивчити дані питання і сприяти виділенню коштів на дані потреби в наступному бюджетному році.

 

 

 

Депутат Маневицької

районної ради                              Петрук В.Є.