Про запит депутата Маневицької районної ради Слісарчук Н.О. до голови райдержадміністрації Линдюка А.О., голови районної ради Мельника А.М., голови профільної постійної комісії районної ради Смоковича Я.Ф. щодо забезпечення робочих місць лікарів в АЗПС

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

 

 

від   15.05.2018   31/22    

смт. Маневичі  

 

 

Про запит депутата Маневицької районної ради

Слісарчук Н.О. до голови райдержадміністрації

Линдюка А.О., голови районної ради Мельника А.М.,

голови профільної постійної комісії районної ради

Смоковича Я.Ф. щодо забезпечення робочих місць лікарів

в АЗПСМ комп’ютерною технікою та доступом до Інтернету

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Слісарчук Надії Олександрівни до голови райдержадміністрації Линдюка А.О., голови районної ради Мельника А.М., голови профільної постійної комісії районної ради Смоковича Я.Ф. щодо забезпечення робочих місць лікарів в АЗПСМ комп’ютерною технікою  та доступом до Інтернету (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Слісарчук Н.О. голові райдержадміністрації Линдюку А.О., голові профільної постійної комісії районної ради Смоковичу Я.Ф. для спільного з головою районної ради Мельником А.М. вирішення по суті та інформування  депутата  Слісарчук Н.О. і районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

 

Музичук 21170

 


 

Депутатський запит

(зі стенограми тридцять першої чергової сесії районної ради

сьомого скликання 15.05.2018)

 

Депутат районної ради Слісарчук Н.О.: Шановні депутати, прошу підтримати мій депутатський запит з приводу наступного. Я уважно читала виступи обласного керівництва про успішне впровадження медичної реформи, які звітують, що  у кожного лікаря на столі є комп’ютер, тобто стовідсотково лікарі забезпечені комп’ютерною технікою… Про це ж говорить і наше керівництво. З цього приводу хочу довести до вашого відома: у нас в амбулаторії – на сімох лікарів один комп’ютер. Доступитись до нього можна лише посунувши завідуючу. В Маневицькій амбулаторії – два чи три комп’ютери на десятьох лікарів. Оце "окозамилювання" і розказування "казок" продовжується і тепер. В Четвертні стоїть комп’ютер, закритий, запечатаний… немає інтернету. Підняли питання – Людмила Йосипівна сказала, що там інтернет є. Немає там інтернету, комп’ютер запечатаний…

Хочу звернутися до голови райдержадміністрації, голови районної ради, голови профільної комісії аби пройшлися і подивилися кожне робоче місце лікаря та вивчили питання наскільки лікарі забезпечені комп’ютерами. Кожен бухгалтер має комп’ютер, ми лікувальна установа, то чому у бухгалтера він має бути, а у лікаря – ні.

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.: Надіє Олександрівно, я би ще додатково сказав: поінформувати на черговій сесії, а може навіть і до сесії: по "світовому банку" отримали 15 комп’ютерів – куди їх отримали (а це нові комп’ютери), наступне – зараз має бути другий транш отримання комп’ютерів – куди центр первинної медико-санітарної допомоги планує їх розподілити, і третє – скільки їх в цілому треба.

 

Депутат районної ради Шкода О.С.: Хочу доповнити: у нас в Троянівці в амбулаторії з початку старту медичної реформи не працює інтернет. Хотів би почути – чого  його нема і що для цього треба зробити.