Про запит депутата Маневицької районної ради Смоковича Я.Ф. до голови районної ради Мельника А.М., голови райдержадміністрації Линдюка А.О. щодо виділення коштів на проведення швидкісного Інтернету в амбулаторіях району

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

 РІШЕННЯ

 

 

 

від  20.06.2018   32/4   

смт. Маневичі  

 

 

Про запит депутата Маневицької районної ради

Смоковича Я.Ф.  до  голови  районної  ради

Мельника А.М., голови райдержадміністрації

Линдюка А.О. щодо виділення коштів на проведення

швидкісного Інтернету в амбулаторіях району

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Смоковича Якова Феодосійовича до голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича, голови райдержадміністрації Линдюка Андрія Олександровича щодо виділення коштів на проведення швидкісного Інтернету в амбулаторіях району (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Смоковича Я.Ф. голові Маневицької райдержадміністрації Линдюку А.О. для спільного з головою районної ради Мельником А.М. вирішення по суті та інформування депутата                       Смоковича Я.Ф. і районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

Музичук 21170

 


 

 

Депутатський запит

(зі стенограми тридцять другої позачергової сесії районної ради

сьомого скликання 20.06.2018)

 

Депутат районної ради Смокович Я.Ф.: Шановні депутати, хочу озвучити свій депутатський запит. Пам’ятаєте – на попередній сесії піднімалося питання перевірки роботи Інтернету в амбулаторіях району. Про результати тієї перевірки я поінформую на наступній сесії. А сьогодні хочу зробити депутатський запит. В  таких амбулаторіях як Цміни, Старий Чорторийськ, Колки, Четвертня, Боровичі, Троянівка Інтернет працює дуже і дуже погано. Тому я свій депутатський запит адресую голові районної ради і голові райдержадміністрації: про виділення коштів для підключення цих амбулаторій до швидкісного Інтернету, оскільки ці заклади не працюють в належному стані.