Про запит депутата Маневицької районної ради Ващука Р.І. до голови райдержадміністрації Линдюка А.О. і головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й. щодо кадрового забезпечення ФАПу в селі Вовчицьк

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від   23.02.2017   18/29   

смт. Маневичі  

 

Про запит депутата Маневицької районної ради

Ващука Р.І. до голови райдержадміністрації

Линдюка А.О. і головного лікаря Маневицького

районного центру первинної медико-санітарної

допомоги Сидорук Л.Й. щодо кадрового

забезпечення ФАПу в селі Вовчицьк

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Ващука Романа Івановича до голови райдержадміністрації Линдюка А.О. і головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й.  щодо кадрового забезпечення фельдшерсько-акушерського пункту села Вовчицьк (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Ващука Р.І. голові Маневицької райдержадміністрації Линдюку А.О. і головному лікарю Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й.   для вирішення по суті та інформування  депутата Ващука Р.І., районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

Музичук 21170

 


 

Депутатський запит

(зі стенограми вісімнадцятої чергової сесії районної ради

сьомого скликання 23.02.2017)

 

Депутат районної ради Ващук Р.І.: Шановні депутати, до мене звернулися жителі мого виборчого округу села Вовчицьк із листом такого змісту (зачитує зміст листа, що додається). Я поясню суть справи: ця посада не скорочена. Медична молодша сестра, яка працювала тут, у зв’язку з обставинами – мама захворіла на онкозахворювання і потребує догляду, написала заяву на звільнення, бо потрібно доглядати за матір’ю. На сьогоднішній день тут немає посади. Розумієте, Людмила Йосипівна дала команду сільському голові ні в якому випадку нікого не приймати. Уявіть собі, як завідуюча ФАПом має приїхати з Костюхнівки у Вовчицьк, починати спочатку протоплювати грубки, нагріти приміщення, після цього прибирати приміщення, прибирати обладнання, пилюку і лише після того почати приймати хворих. Я, наприклад, не розумію, як в такому випадку можна працювати. Тому я прошу, шановні депутати, підтримати мій запит до голови райдержадміністрації Линдюка А.О. і головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сидорук Л.Й.