Про запит депутата Маневицької районної ради Веремчук Л.В. до голови районної державної адміністрації Линдюка А.О., голови районної ради Мельника А.М., постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від   30.06.2016   10/4    

смт Маневичі  

 

Про запит депутата Маневицької районної

ради Веремчук Л.В. до голови районної державної

адміністрації  Линдюка А.О., голови районної ради

Мельника А.М., постійної  комісії районної ради з

питань бюджету, фінансів, використання майна

спільної власності територіальних громад сіл і селищ

району щодо виділення коштів з районного бюджету

для придбання трансформаторної підстанції

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Веремчук Людмили Володимирівни до голови районної державної адміністрації Линдюка Андрія Олександровича, голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича, постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району щодо виділення коштів з районного бюджету для придбання трансформаторної підстанції (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Веремчук Л.В. голові районної державної адміністрації Линдюку А.О., голові постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району Наумчук О.В. для спільного з головою районної ради Мельником А.М. вирішення по суті та подальшого  інформування  депутата Веремчук Л.В. і районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

Музичук 21170


 

Депутатський запит

(зі стенограми десятої позачергової сесії районної ради

сьомого скликання 30.06.2016)

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: Шановні депутати, до мене, як депутата Маневицької районної ради, звернулися жителі села Череваха із  наступною заявою (зачитується заява, додана до протоколу).

Шановні депутати, прошу це звернення прийняти як мій депутатський запит, проголосувати і при внесенні змін до районного бюджету після першого півріччя повернутися до цього питання. Прошу підтримати депутатський запит щодо виділення коштів на трансформаторну підстанцію до голови районної адміністрації, районної ради і бюджетної комісії.