Про запит депутата Маневицької районної ради Веремчук Л.В. до голови районної державної адміністрації Линдюка А.О., голови районної ради Мельника А.М. щодо вирішення питання перерахунку та виплати пенсій за рішеннями суду визначеній категорії громадян

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від   17.08.2017   22/23   

смт. Маневичі  

 

Про запит депутата Маневицької районної ради

Веремчук Л.В. до голови районної державної

адміністрації Линдюка А.О., голови районної

ради Мельника А.М. щодо вирішення питання

перерахунку та виплати пенсій за рішеннями

суду визначеній категорії громадян

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Веремчук Людмили Володимирівни до голови райдержадміністрації Линдюка Андрія Олександровича, голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича щодо вирішення питання перерахунку та виплати пенсій за рішеннями суду визначеній категорії громадян  (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Веремчук Л.В. голові Маневицької райдержадміністрації Линдюку А.О. для спільного з головою районної ради Мельником А.М. вирішення по суті та інформування  депутата  Веремчук Л.В.  і районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

Музичук 21170

 


 

Депутатський запит

(зі стенограми двадцять другої позачергової сесії районної ради

сьомого скликання 17.08.2017)

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: Шановні депутати, до мене, як депутата Маневицької районної ради, звернулися жителі селища Маневичі з приводу наступного (зачитує звернення жителів, додане до рішення). Звернення до голови ради і голови адміністрації – підняти озвучене питання перед відповідними службами і надати відповідь. Це питання стосується жителів Чорнобильської зони, ви знаєте, що при обрахунку пенсії враховано 15 років стажу, а треба платити за весь трудовий стаж. З 15 червня рішення суду управлінням Пенсійного фонду не приймаються, людям дають відписки, про те, що після перерахунку пенсія може бути ще меншою. Ці відповіді базуються на листі-відповіді Пенсійного фонду України, який їм надійшов. Однак, є закон і є судові рішення – чому вони не виконуються?..