Про запит депутата Маневицької районної ради Зінчука П.Р. до народного депутата України Констанкевич І.М. щодо вирішення питання забезпечення ДП "Волиньторф" земельними ділянками для видобутку торфу

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

                                         

від  21.12.2018   38/18    

смт. Маневичі  

 

 

Про запит депутата Маневицької районної

ради Зінчука П.Р. до народного депутата  

України Констанкевич І.М. щодо вирішення

питання забезпечення ДП "Волиньторф"

земельними ділянками для  видобутку торфу

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", статей 70, 71 Глави 2 Розділу 4 Регламенту роботи районної ради сьомого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

 

1. Підтримати запит депутата Маневицької районної ради Зінчука Петра Романовича до народного депутата України Констанкевич Ірини Мирославівни щодо вирішення питання забезпечення ДП "Волиньторф" земельними ділянками для видобутку торфу (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Зінчука П.Р. народному депутатові України Констанкевич І.М. для вирішення по суті та інформування депутата  Зінчука П.Р. і районної ради про результати розгляду запиту в термін, передбачений чинним законодавством.

 

3. Оприлюднити цей запит в районній газеті "Нова доба".

 

 

Голова ради                                                                           А.М.Мельник

 

 

Зінчук П.Р.

 


 

Депутатський запит

(зі стенограми тридцять восьмої чергової сесії районної ради

сьомого скликання 21.12.2018)

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.: Шановні депутати, вважаю, що наші два торфобрикетні підприємства мають працювати. Для того, щоб працювали – мають мати земельні ділянки, на яких можуть добувати торф. Що для цього треба зробити?.. – треба використати абсолютно усі ричаги… якщо не гора до Магомеда, то Магомед до гори…  Але ж це треба зробити, не відтягувати, бо ви тільки вдумайтесь: два заводи… чотириста людей… чотириста сімей… це півбіди. Біда в тому, що наша бюджетна сфера на сьогодні виведена виключно на торфобрикети або на фрезерний торф. Десятки тисяч сімей України свої будинки опалюють брикетом. Сотні підприємств, установ та організацій також забезпечуються теплом за рахунок діяльності цих підприємств.

Якщо ж ми не можемо "приробити ноги" нашим документам, то у нас є народний депутат Ірина Мирославівна Констанкевич. Тому пропоную сьогодні прийняти депутатський запит про звернення до Ірини Мирославівни щодо вирішення питання виділення земельних ділянок для роботи наших підприємств, які є у Маневицькому районі.

Я просив би депутатів підтримати таке звернення до народного депутата Ірини Мирославівни Констанкевич щодо вирішення питання забезпечення земельних ділянок для видобутку торфу для наших двох торфобрикетних заводів. Вважаю, що їй буде простіше зайти в Мінекології, в Мінприроди, бо для народного депутата – двері відкриті.