Про запит депутатів Маневицької районної ради Зінчука П.Р., Федини М.В. до Волинської обласної ради щодо виключення бази відпочинку "Тросне" із затвердженого Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які пропоную

УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

від   27.11.2014   № 43/19

смт. Маневичі  

 

Про запит депутатів Маневицької районної ради Зінчука П.Р.,

Федини М.В. до Волинської обласної ради щодо виключення бази відпочинку "Тросне" із затвердженого Переліку об’єктів спільної

власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які пропонуються приватизувати у 2014-2015 роках, та передачі зазначеної бази відпочинку у спільну власність територіальних громад

сіл і селищ Маневицького району

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", пункту 2.6.7 Глави 6 Розділу 2 Регламенту роботи районної ради шостого скликання районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Підтримати запит депутатів Маневицької районної ради Зінчука Петра Романовича і Федини Миколи Володимировича до Волинської обласної ради щодо виключення бази відпочинку "Тросне" із Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які пропонуються приватизувати у 2014-2015 роках, затвердженого рішенням обласної від 21.11.2014 №31/9, та щодо передачі цілісного майнового комплексу вищезазначеної бази відпочинку із спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області, з балансу Волинської обласної філармонії, у спільну власність територіальних громад сіл і селищ Маневицького району (додається).

 

2. Надіслати депутатський запит Зінчука П.Р., Федини М.В. Волинській обласній раді  для вирішення по суті.

 

3. Про результати розгляду запиту інформувати районну раду в термін, передбачений чинним законодавством.

 

Голова ради                                                                           Л.В.Веремчук

Музичук 21170

Дата оприлюднення: 04.12.2014

 

Депутатський запит

(зі стенограми сорок третьої позачергової сесії районної ради

шостого скликання 27.11.2014)

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Шановні депутати, хочу в першу чергу подякувати вам за підтримку мого депутатського запиту на попередньому пленарному засіданні ради до Волинської обласної ради щодо передачі із спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області, у спільну власність територіальних громад сіл і селищ Маневицького району цілісного майнового комплексу бази відпочинку, розміщеної на березі озера "Тросне"  на території Карасинської сільської. Ми надіялися, що депутати обласної ради прислухаються до нашого звернення, враховуючи те, що 10 січня 2014 року районною радою була надана згода на прийняття вищезазначеного майна у спільну власність територіальних громад сіл і селищ Маневицького району. Однак відбулася сесія обласної ради, і на сьогоднішній день підписано рішення ради про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які пропонуються приватизувати у 2014-2015 роках, до якого включено і базу відпочинку на озері Тросне для приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Тому, користуючись присутністю депутатів обласної ради, я прошу підтримати мій депутатський запит про ініціювання та включення до порядку денного сесії обласної  ради питань про виключення з Переліку об’єктів, які пропонуються приватизувати, бази відпочинку на озері Тросне та про передачу зазначеного майнового комплексу у спільну власність територіальних громад сіл і селищ Маневицького району.  

 

Депутат районної ради, заступник голови районної ради Федина М.В.:

Шановні депутати, дозвольте озвучити свій запит:

на останній тридцять першій сесії обласної ради депутатами було включено питання "Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які пропонуються приватизувати у 2014-2015 роках". Одним із об’єктів приватизації, які включені в цей перелік, є база відпочинку на березі озера Тросне нашого району, яка перебуває на балансі Волинської обласної філармонії.

Дивує той факт, що при розгляді цього питання, яке було підтримане депутатами обласної ради, озвучено, що від Маневицької районної ради не поступало пропозицій щодо прийняття у комунальну власність вищезазначеної бази і тому цей об’єкт включений до Переліку. Хочу нагадати і довести до відома депутатів обласної ради: Маневицькою районною радою 10 січня 2014 року було прийнято рішення за №30/3 ,,Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл і селищ Маневицького району бази відпочинку на березі озера Тросне". У районі на сьогодні немає місць, де можна проводити оздоровлення дітей, організовувати різного виду спортивні змагання серед молоді, а тому резонно виникає питання в необхідності такої бази для організації оздоровлення чи розвитку туризму в районі. Розуміємо, що це озеро є привабливим для багатьох, але воно потрібно і нашим жителям та дітям. Тим більше, що практично вся північна і східна сторони цього озера зайнята різними власниками, які кругом понаставляли огорожі і вважають, що це все їхнє. Таке вирішення питання викликає невдоволення жителів району.

Тому прошу підтримати мій депутатський запит до Волинської обласної ради про виключення цього об’єкта із затвердженого Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які пропонуються приватизувати у 2014-2015 роках, і передати базу відпочинку на березі озера Тросне в спільну власність територіальних громад сіл і селищ Маневицького району.

Прошу підтримати мій депутатський запит.