Про заступника голови районної ради

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 23.12.2019    №   47/15

   смт. Маневичі  

     

Про заступника голови районної ради

  

Відповідно до статей 14, 15, 21, 22 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів" районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. На період здійснення повноважень заступника голови Маневицької районної ради сьомого скликання:

1.1. Установити та здійснювати Дерлюку Ігорю Васильовичу виплату з часу обрання посадовий  оклад згідно з штатним розписом, надбавку за ранг згідно чинного законодавства; надбавку за вислугу років у розмірі 10 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг;  

1.2. Дозволити щорічно отримувати матеріальні допомоги в розмірі середньомісячного заробітку у відповідності до чинного законодавства та рішень районної ради.

          

2. Вищезазначені виплати проводити у порядку, визначеному Положенням про окремі питання оплати праці працівників виконавчого апарату, голови, заступника голови районної  ради, що затверджене районною радою.

 

За записами у трудовій книжці Дерлюка І.В. стаж державної служби станом на 29 листопада 2019 року становив 4 роки 9 місяців 15 днів.                                                                                                           

 

 

 

Голова ради                                                        А.М. Мельник

 

 

Марчук21066