Про затвердження Статуту, передавального акта та призначення директора комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня"

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

від  21.12.2018   № 38/7

   смт. Маневичі                                                                                       

      

Про затвердження Статуту, передавального

акта  та  призначення  директора

комунального підприємства "Маневицька

центральна  районна  лікарня"

 

Відповідно до пункту 20 частин 1, 2 статті 43, частини 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 5 статті 57 Господарського кодексу України, Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, якості обстежень, діагностики та лікування захворювань мешканців Маневицького району, розширення можливостей ефективного кадрового потенціалу, збільшення господарської і фінансової автономії, підвищення ефективності використання бюджетних коштів та впровадження нових підходів щодо організації закладів охорони здоров’я, враховуючи рішення районної ради від 19.10.2018 № 35/7 "Про реорганізацію комунального закладу "Маневицька центральна районна лікарня" шляхом перетворення в комунальне підприємство "Маневицька центральна районна лікарня", пункту 1.6. розділу 1.Загальні положення, пункту 3.1.3. розділу 3 Доплати, пункту 4.4. розділу 4 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України й Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 №308/519, Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затверджене рішенням районної ради від 24.10.2006 №6/10, розглянувши клопотання Маневицької центральної районної лікарні від 16.11.2018 №1524/15-09/2-18, враховуючи рішення постійних комісій районної ради з питань охорони  здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи від 18.12.2018 №28/2, з питань бюджету, фінансів, використання майна  спільної  власності  територіальних  громад  сіл  і  селищ  району  від 18.12.2018 №43/2, районна рада

 

в и р і ш и л а

 

1. Затвердити:

1.1. Статут комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" (додається).

 

 

 

1.2.  Передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального закладу "Маневицька центральна районна лікарня" до правонаступника – комунального  підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" (додається).

 

2. Встановити, що комунальне підприємство "Маневицька центральна районна лікарня" є правонаступником усіх прав та обов’язків комунального закладу "Маневицька центральна районна лікарня".

 

3. Доручити голові ліквідаційної комісії з реорганізації комунального закладу "Маневицька центральна районна лікарня" шляхом перетворення в комунальне підприємство "Маневицька центральна районна лікарня" забезпечити державну реєстрацію припинення комунального закладу "Маневицька центральна районна лікарня" як юридичної особи в порядку, визначеному законодавством;

 

4. Продовжити трудові відносини та призначити на посаду директора комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" Бегаля Олега Петровича з 28 грудня 2018 року.

 

5. Доручити голові районної ради укласти з Бегалем О.П. контракт терміном на 5 років.

 

6. Встановити директору комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" Бегалю О. П. з 28 грудня 2018 року надбавку за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків посадового окладу.

 

7. Погодити  Бегалю О.П. ведення роботи за спеціальністю лікаря-травматолога у межах робочого часу за основною посадою з виплатою 25 відсотків посадового окладу лікаря відповідної спеціальності.

 

8. Здійснювати директорові комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" Бегалю О.П. виплату матеріальної допомоги для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі посадового окладу на рік.

 

9. Преміювання директора проводити відповідно до Положення про преміювання працівників комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня", затвердженого відповідно до чинного законодавства.

 

10. Доручити голові районної ради в міжсесійний період приймати розпорядження про преміювання директора комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" Бегаля О.П.

 

11. Зазначені у пунктах 6-9 виплати здійснювати в межах наявних коштів на оплату праці працівників, передбачених в кошторисі підприємства.

 


 

 

12. Доручити директорові комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" забезпечити підготовку та подання відповідної документації для функціонування комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня".

 

13. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

 

 

 

Голова ради                                                                               А.М.Мельник

 

 

Бегаль 212 00

ДолученняРозмір
groshovi_dokumenti_no10.doc52 КБ
dod_no12chornoblikarnt_office_word.docx12.52 КБ
dodatki_microsoft_office_word.docx13.26 КБ
dodatok_11_microsoft_office_word.docx14.34 КБ
dodatok_13_tehpasportimicrosoft_office_word.docx13.95 КБ
dodatok_no6_zalishki_koshtiv_.doc75 КБ
mcrl_peredavalniy_akt.docx32.86 КБ
mcrl_no5_dt_zaborgword_2.doc185.5 КБ
mcrl_no7_yuridichni_zvedena.xlsx24.78 КБ
mcrl_no8_oborotniy_balans_obbalansua1.xlsx43.7 КБ
mcrl_no9peredavalniy_balans.docx32.26 КБ
mcrl_znos_no_3_microsoft_office_word.docx15.2 КБ
statut_manevichi.doc98.5 КБ