Про затвердження Статуту, передавального акта та призначення директора комунального підприємства "Колківська районна лікарня"

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

                                                      

від  21.12.2018   № 38/8

   смт. Маневичі                                                                                       

 

    

Про затвердження Статуту, передавального

акта та  призначення  директора

комунального   підприємства

"Колківська  районна   лікарня"

 

 

Відповідно до пункту 20 частин 1, 2 статті 43, частини 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  пункту 5 статті 57 Господарського кодексу України, Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, якості обстежень, діагностики та лікування захворювань мешканців району, розширення можливостей ефективного кадрового потенціалу, збільшення господарської і фінансової автономії, підвищення ефективності використання бюджетних коштів та впровадження нових підходів щодо організації закладів охорони здоров’я,  враховуючи рішення районної ради від 19.10.2018 № 35/8 "Про реорганізацію комунального закладу "Колківська районна лікарня" шляхом перетворення в комунальне підприємство "Колківська районна лікарня", пункту 1.6. розділу 1.Загальні положення, пункту 3.1.3. розділу 3 Доплати, пункту 4.4. розділу 4 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України й Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 №308/519, Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затверджене рішенням районної ради від 24.10.2006 №6/10, розглянувши клопотання Колківської районної лікарні від 16.11.2018 № 367, враховуючи рішення постійних комісій районної ради з питань охорони  здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи від 18.12.2018 №28/3, з питань бюджету, фінансів, використання майна  спільної  власності  територіальних  громад  сіл  і  селищ  району  від 18.12.2018 №43/3, районна рада

 

в и р і ш и л а

 

1. Затвердити:

1.1. Статут комунального підприємства "Колківська районна лікарня" (додається).

1.2.  Передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального закладу "Колківська районна лікарня" до правонаступника – комунального  підприємства "Колківська районна лікарня" (додається).

2. Встановити, що комунальне підприємство "Колківська районна лікарня" є правонаступником усіх прав та обов’язків комунального закладу "Колківська районна лікарня".

3. Доручити голові ліквідаційної комісії з реорганізації комунального закладу "Колківська районна лікарня" шляхом перетворення в комунальне підприємство "Колківська районна лікарня" забезпечити державну реєстрацію припинення комунального закладу "Колківська районна лікарня" як юридичної особи в порядку, визначеному законодавством;

4. Продовжити трудові відносини та призначити на посаду директора комунального підприємства "Колківська районна лікарня" Янчика Олександра Віталійовича з 28 грудня 2018 року.

5. Доручити голові районної ради укласти з Янчиком О.В. контракт терміном на 5 років.

6. Встановити директору комунального підприємства "Колківська районна лікарня" Янчику О.В. з 28 грудня 2018 року надбавку за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків посадового окладу.

7. Погодити Янчику О.В. ведення роботи за спеціальністю лікаря-терапевта у межах робочого часу за основною посадою з виплатою 25 відсотків посадового окладу лікаря відповідної спеціальності.

8. Здійснювати директорові комунального підприємства "Колківська районна лікарня" Янчику О.В. виплату матеріальної допомоги для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі посадового окладу на рік.

9. Преміювання директора проводити відповідно до Положення про преміювання працівників комунального підприємства "Колківська районна лікарня", затвердженого відповідно до чинного законодавства.

10. Доручити голові районної ради в міжсесійний період приймати розпорядження про преміювання директора комунального підприємства "Колківська районна лікарня" Янчика О.В.

11. Зазначені у пунктах 6-9 виплати здійснювати в межах наявних коштів на оплату праці працівників, передбачених в кошторисі підприємства.

12. Доручити директорові комунального підприємства "Колківська районна лікарня" забезпечити підготовку та подання відповідної документації для функціонування комунального підприємства "Колківська районна лікарня".

13. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

 

 

Голова ради                                                                               А.М.Мельник

 

 

Янчик 324 37

ДолученняРозмір
aktivi-dod.no5_.xls258.5 КБ
zapasi_dod.no6_.xls82 КБ
peredavalniy_akt_-dlya_pidpisu-.docx69.37 КБ
statut_kolki.doc108 КБ