Про затвердження Статуту загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Новосілки Маневицького району Волинської області

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

від   17.08.2017  № 22/19

смт. Маневичі                                                                                                                                               

 

Про затвердження Статуту

загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

с. Новосілки Маневицького району

Волинської області 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  частини 3 статті 10 Закону України "Про загальну середню освіту", Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006 №6/10, розглянувши клопотання відділу освіти районної державної адміністрації від 27.07.2017 № 775/01-16/2-17, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму від 14.08.2017 № 15/6, з метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства районна рада 

 

в и р і ш и л а:

 

1. Взяти до відома, що згідно рішення районної ради від 09.06.2011 №6/9 "Про Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району" права засновника загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Новосілки Маневицького району Волинської області належать Маневицькій районній раді Волинської області.

 

2. Затвердити у новій редакції Статут загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів с. Новосілки Маневицького району Волинської області.

 

3. Начальникові відділу освіти райдержадміністрації Книш В.Л. забезпечити здійснення державної реєстрації змін до установчих документів закладу відповідно до чинного законодавства та цього рішення.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму.

 

 

Голова ради                                                                        А.М. Мельник

 

Книш 21288

 

 

ДолученняРозмір
statut_novosilki.docx41.45 КБ