Про здійснення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів району та необхідність її поновлення у 2018 році

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 15.05.2018   № 31/4

смт. Маневичі  

     

Про здійснення нормативно-грошової оцінки

земель населених пунктів району та

необхідність її поновлення у 2018 році

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 18 Закону України "Про оцінку земель",  заслухавши інформацію начальника відділу у Маневицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області О.С. Філона про необхідність оновлення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів району, з метою дотримання вимог земельного та податкового законодавства, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів від 27.02.2018 № 18/1, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію начальника відділу у Маневицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області О.С. Філона про необхідність оновлення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів району взяти  до відома.

2. Рекомендувати Колківській селищній, Комарівській, Оконській, Старочорторийській, Чорнижівській, Гораймівській, Довжицькій, Куклинській, Куликовичівській, Лісівській, Новорудській, Прилісненській, Троянівській сільським радам:

2.1. розглянути на черговій сесії питання про проведення робіт з оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів у першому півріччі 2018 року та їх фінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів, коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, та інших джерел, не заборонених чинним законодавством;

2.2. звернути увагу на п. 271.2. ПК України, яким передбачено, що рішення рад щодо затвердження нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів, офіційно оприлюднюється відповідним органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування нормативної грошової оцінки земель або змін до неї.

 

Голова  ради                                                                             А.М.Мельник

 

Філон 21 652