Про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до народних депутатів України від Волинської області щодо внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2018 рік", якими передбачити видатки на проведення капітальног

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

від  15.05.2018   № 31/15

   смт. Маневичі  

 

Про Звернення депутатів Маневицької районної

ради Волинської  області до народних депутатів

України від Волинської області щодо внесення змін

до Закону України "Про державний бюджет України

на 2018 рік", якими передбачити видатки на

проведення капітального ремонту автомобільної дороги Р-14

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів від 10.05.2018 №21/2, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Прийняти Звернення  депутатів  Маневицької районної  ради  Волинської  області  до народних депутатів  України від Волинської бласті щодо внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2018 рік", якими передбачити видатки на проведення капітального ремонту автомобільної дороги Р-14 (додається).

 

2. Звернутися до Камінь-Каширської, Ківерцівської, Луцької, Любешівської районних рад Волинської області з пропозицією підтримати це Звернення.

 

3. Доручити голові районної ради Мельнику А.М. забезпечити направлення цього рішення і тексту Звернення вказаним адресатам.

 

    

Голова ради                                                                                     А.М.Мельник

 

 

Турик 21 651


 

Народним депутатам України від

Волинської області

 

 

 

 

Звернення

 депутатів  Маневицької районної  ради  Волинської  області  

до народних депутатів  України від Волинської бласті щодо щодо внесення

змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2018 рік",

якими передбачити видатки на проведення капітального ремонту автомобільної дороги Р-14

 

Ми, депутати Маневицької районної ради сьомого скликання,  звертаємось до Вас щодо сприяння у виділенні коштів з державного бюджету України на ремонт автомобільної дороги міжнародного значення Р-14 сполученням Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-КПП Дольськ.

На сьогодні вказана автомобільна дорога перебуває у вкрай незадовільному стані, із суттєвими вибоїнами та ямами. Автодорога потребує суцільного капітального ремонту. Поточний дрібний ремонт не дає належного результату, а тому щорічно доводиться вкладати у ремонт дороги суттєві кошти. Цією дорогою рухається великоваговий транспорт із перевантаженням, що призводить до колійності та руйнування дороги. Рухаються також громадяни Республіки Білорусь, Польщі, Литви, інші іноземці, що негативно впливає на імідж нашої Держави у зв’язку із аварійним станом дороги.

Стан вказаної дороги не забезпечує виконання нормативів та безпечності доставки пацієнтів автомобілями швидкої допомоги до лікувальних установ обласного центру (госпітального округу).

       

Враховуючи вищевикладене, просимо Вашого сприяння у внесенні змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2018 рік", якими передбачити видатки на проведення капітального ремонту автомобільної дороги Р-14 сполученням Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-КПП Дольськ.

 

 

Прийнято на тридцять першій черговій

сесії районної ради сьомого скликання

15 травня 2018 року