Про надання дозволу комунальному підприємству "Маневицький райсількомунгосп" на списання основних засобів

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від  2018   № ____                                                                                        

смт Маневичі  

 

ПРОЕКТ

Про надання дозволу комунальному

підприємству "Маневицький  райсількомунгосп"

на списання основних засобів

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частини 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006 №6/10, Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 16.03.2012 №13/19, розглянувши клопотання комунального підприємства "Маневицький райсількомунгосп" від 18.05.2018 №31, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району від --- № --, районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Дозволити комунальному підприємству "Маневицький райсількомунгосп"  списати з балансу підприємства основні засоби згідно додатку, як такі, що непридатні для використання і не підлягають відновлювальному ремонту.

 

2. Начальнику комунального підприємства "Маневицький райсількомунгосп" Мельнику М.Г. після проведення у встановленому порядку списання майна, зазначеного у частині 1 цього рішення, забезпечити подання до районної ради звіту про списання.

 

 

 

Голова ради                                                                            А.М.Мельник

 

Мельник 21330

 

ДолученняРозмір
dodatok.doc49 КБ