Про передачу прав засновника та майна

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від     .2018   № /

   смт. Маневичі  

                                                                                                                                       ПРОЕКТ

Про передачу прав

засновника та майна

 

Відповідно до пунктів 19, 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини 3 статті 4, статті 9 Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації", статей 8, 20, 21, 22 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", Цивільним та Господарським Кодексами України, Закону України "Про оренду державного та комунального майна", Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 24.10.2006 №6/10, Положення про оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, затвердженого рішенням районної ради від 16.02.2012 №13/19, враховуючи клопотання редакції районної газети "Нова доба" від ---- №---, рішення постійних комісій районної ради з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації від --- № ---, з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району від --- № ---,  районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Передати безоплатно у власність правонаступнику – редакції ройонної газети "Нова доба" рухоме майно та кошти, які є спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району, що перебувають на балансі редакції, за умови забезпечення функціонування друкованого засобу масової інформації, збереження його назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості.

 

2. Доручити редакторові газети "Нова доба" О.П.Бичковій передати частину приміщень (10 кімнат, загальною площею --- м2 і гараж-склад загальною площею ---  м2) з балансу редакції на баланс Маневицької районної друкарні та укласти відповідний акт приймання-передачі.

 

3. Уповноважити голову районної ради Мельника А.М.:

3.1. укласти Угоду про передачу прав засновника друкованого засобу масової інформації газети "Нова доба" та підписати її (додається);

 

 

3.2. укласти Договір на висвітлення діяльності Маневицької районної ради з суб’єктом господарювання, створеного в результаті перетворення редакції.

 

4. Доручити директорові Маневицької районної друкарні Т.В. Мацан забезпечити передачу в оренду частини нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, які знаходяться за адресою 44601, Волинська область, смт Маневичі, вул. Незалежності, 14, а саме: частину приміщення Маневицької районної друкарні загальною площею --- м2, в тому числі (--  кабінетів) корисної (загальної) площі --- м2. та --- м2 допоміжної площі (коридор), для розміщення редакції газети, строком на 15 років з дати перереєстрації та розміром річної орендної плати 1 гривня.

 

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

 

 

 

Голова ради                                                                                                А.М.Мельник

 

 

Марчук 210 66

Бідун  211 70